Cooler Master Seidon 120V Hakkındaki Düşünceleriniz

Seidon 120V Plus al derim.2 fan ile kullanıyorum.Çok memnunum.Hatay gibi sıcak bir şehirde yaşıyorum.
Pıme 95 te en fazla 83 dereceyi gördüm.Oyunlarda 60-65 derece.5 aydır kullanıyorum daha pompa sesi duymadım.İlk çalışmada kulağını kasaya değirince hafif pompanın sesi geliyor 1-2 dakika sonra pompanın sesi yok denecek kadar azalıyor.Tavsiyem iki adet aynı fan ile kullanman.(İşlemcim İntel İ5 4690K)

ustundeki fanı cıkartıp corsaır sp 120 fan takabilirmiyim ona göre alcam takılıyosa alcam bide gtx 1070 ve i5 6600k için iyimi kada 5 tanede normal fan var

Hocam benim seidon 120 arıza yaptı.Pompa durdu işlemci 98 dereceye kadar çıktı allahtan fark ettim.Simdi hava soğutma kullanıyorum.B en şahsen bir daha sıvı soğutma sistemlere bulaşmam.Seidon 120 den hiç memnun kalmadım.Garanti bitmemişti para iadesi yaptılar
Servis 10 numara.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı