Cooler Master Servis Rezilliği

enesstuncer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
CM Masterbox Lite 5 kasamın fanları çok fazla ses yaptığı için yetkili servisi olan Vektron Elektroniğe götürdüm. Fanları inceledikten sonra problemi onaylayıp başka fan seti verdiler. Verdikleri fanları eve gelince fark ettim ki kullanılmış ürün imiş.

@Cooler Master Türkiye servisinin böyle bir şey yapması normal mi? Garanti dedikleri şey kullanılmış ürünle çözülüyorsa Cooler Master ürünlerini sıfır değilde ikinci el almak daha mantıklı olur o zaman.

@Cooler Master Türkiye ekibinin konuyla ilgilenmesi dileğiyle.. Teşekkürler.

Aynı kasanın fan sesinden ben de şikayetçiyim ama normal olduğu için bir şey yapmadım.
Kasayı ilk aldığım zaman ses problemini silikon vidalar kullanarak ve ön paneli çıkartarak çözüme ulaştırmıştım fakat şuan da tekrardan aşırı derecede ses yapmaya başladı.
Bana da vektron kullanılmış ve farklı model mouse vermişti, durumu cooler master tr e-postasına bildirdim yeni mouse gönderdiler.
Mail adresine nereden ulaşabilirim bilgin var mı?

Kasayı ilk aldığım zaman ses problemini silikon vidalar kullanarak ve ön paneli çıkartarak çözüme ulaştırmıştım fakat şuan da tekrardan aşırı derecede ses yapmaya başladı.

Mail adresine nereden ulaşabilirim bilgin var mı?
Önce vektron ile konuş sebebi sor, sonra e posta at. Vektron tekrar gönder derse ups kargo kodu iste kendileri ödesin.
Email: [email protected]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı