Cooler Master servisin arızalı ürünümü “2” kez sorunsuz diye geri göndermesi

EgeByrmc

Decapat
Merhabalar size daha önceden de yazmıştım ama yine sonuç alamadım. Cooler Master ML120L RGB modelini fanın aşırı ses yapması ve IO pompasının “yüksek” devirlerde ciddi tıkırtı yapması sebebiyle Vatan Bilgisayar'daki çalışanların da onayı ile servise yolladık. (Render işlerinde ciddi kulak tırmalayan takırtı sesleri geldiğini Vatan Bilgisayar'da da test ettik). Fakat ilk gönderişimizde sorunsuz etiketi yapıştırılıp geri yollandı.(Kutunun içindeki kartonlar yırtık bir şekilde ve her taraf termal macunla kaplı halde geldi) geldiğinde tekrar test ettik ama sorun devam ediyordu. Bir daha yolladık ve bu sefer test dahi etmeden koyduğumuz gibi geri yollanmış şekilde bulduk. Ve beni 2 aydır boş yere oyalamış oldular. Lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. İyi günler. @Cooler Master Türkiye

A7689698-020A-4900-94EC-FD75F2E429A0.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master servisi ülkemizde iyi hizmet veremiyor maalesef bu bir gerçek. Ben de 2 kere mouse yolladım servise, çift tıklıyordu yapı problemi vardı ama sorunsuz raporu tutuldu ikisinde de. Yurt dışında yapı problemi olan ürünleri değişime tabi tutuyorlar.

Evet, bu ürünün sesli çalıştığı bir gerçek. Sorun yok diyebilirler o yüzden. Hepsinde var bu sorun.
Pompadan ses gelmesi normal değil ama önceden olmayan bişey sanki biri pütürlü duvara kalem sürtüyor gibi ses geliyo pompadan
Cooler Master servisi ülkemizde iyi hizmet veremiyor maalesef bu bir gerçek. Ben de 2 kere mouse yolladım servise, çift tıklıyordu yapı problemi vardı ama sorunsuz raporu tutuldu ikisinde de. Yurt dışında yapı problemi olan ürünleri değişime tabi tutuyorlar.
Logitech taa ordan buraya ürünü canlı olarak görmeden üst modelini yollarken bizim ülkemizde maalesef herkes çıkarcı

Yeni konular

Geri
Yukarı