Cooler Master Sickleflow 120 fanlarından biri farklı yanıyor

danego61

Kilopat
Yer
Nilüfer/Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar fan bağlantısında herhangi bir sıkıntı yok. Kasa ile fanların renklerini anakartın yazılımı ile kontrol ediyorum. Resimde gördüğünüz 3 tane fan Cooler Master'ın Sickleflow 120 ARGB modelidir. Fakat gördüğünüz gibi ortadaki fanın 2 tane ARGB'si kendi başına farklı olarak yanmaktadır. Karanlık moda alsam dahi yanmaya devam etmektedir. Bu durumla karşılaşan veya herhangi bir çözüm önerisi olan yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

photo_2021-08-16_16-20-02.jpg

O fanın ARGB kablosunda temassızlık var, ARGB kablosunu elinizle bastırırsanız sistem açıkken, rengin düzeldiğini göreceksiniz.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Kontrol ettim kabloda herhangi bir sıkıntı yok. Zaten kablo bağlantılarının sabit kalması için bir apart bulunmakta. Kablolar birbirine tam bağlı.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Kontrol ettim kabloda herhangi bir sıkıntı yok. Zaten kablo bağlantılarının sabit kalması için bir apart bulunmakta. Kablolar birbirine tam bağlı.
Bana bu resimdekinin aynısı kabloda temassızlık olduğu için olmuştu, ondan dolayı değilse başka ne olabilir bir fikrim yok.

Geri
Yukarı