Satılık Cooler Master Sniper Storm Kasa

• Konuyu başlatan Emirhan Yiğiter
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 8B
Hayır. Sadece tek kapağı var. O da içinde fan bulunan. Sistemi Vatan Bilgisayardan toplatmıştım. En azından kapaktan benim haberim yok.

Ben Ankara Vatan Bilgisayarda görmüştüm hem pencereli hemde fanlı kapağı veriyorlardı ?

Bana harici bir kapak vermedi. Şuan bir video izledim yanında mouse pad de vermişler galiba. Bu çalışanları şikayet etmek gerek. Anakartın soket koruyucusunu da vermemişti zeki arkadaş.

Evet o yüzden vatandan toplatmayacaksın al kendin topla :)

O zamanlar fazla anlamıyordum. Şimdi olsa toplamak için can atarım. Sistem toplamak kadar zevkli birşey varmı ? :D Bir an önce yeni kasaya montaj yapmak için sabırsızlanıyorum. Bu hafta içerisinde satabilirsem çok iyi olur.

Resimde göstermiş olduğum delikten acaba güç kaynağının kablosu geçiyor mu?
QG4Y50z.jpg

@IMPOSS1BLE Tam olarak anlayamadım. Güç kaynağının kablosu derken ne demek istediniz ?
Edit: Yeni fark ettim çizdiklerinizi. Orada fan olduğu için maalesef kablo geçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm. CMP-350 almayı düşünüyordum beni biraz duraksattın :D güç kaynağı ile beraber mi satıyorsunuz? Ve ne zamana kadar satacaksınız? Ankara dışına da yollayabilir misiniz?

Ankara dışına yollarım. Ancak sadece kasayı satıyorum.

Kötü olmuş PSU olsa alırdım belki. Kusura bakmayın heveslendirdiysem. Kasa bakıyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı