Cooler Master TD500 799TL!

Petrol düştü, Dolar düştü, Euro düştü, Sterlin düştü, Kuveyt Dinarı düştü. Altın düştü. Sıcak fırsat değil.

Yine de oldukça işine yarayacak olan SUSER'ler vardır. Çok teşekkür ederiz haber verdiğiniz için. :)

Petrol düştü, Dolar düştü, Euro düştü, Sterlin düştü, Kuveyt Dinarı düştü. Altın düştü. Sıcak fırsat değil.

Yine de oldukça işine yarayacak olan SUSER'ler vardır. Çok teşekkür ederiz haber verdiğiniz için. :)
Her şey düştü ama fiyatlar hala sabit. Geçen Dolar 6,96'dan 7 TL oldu diye 40 TL zam yapan bir yeri görmüştüm. Ama Dolar eski yerine düşünce fiyatı aşağıya çekmedi. Bir kaç kişi mağazayı azarlamış. Ben de azarladım. Öyle öyle eski fiyatına çekti ürünü. Maalesef milletimiz çok fırsatçı bir millet. (Herkes değil, hepiniz üzerinize alınmayın. Bu tiplerden bahsediyorum).

Arkadaşlar bu kasa ile Cooler Master MB511 kasa arasında kaldım hava akışı olarak fan kalitesi olarak hangisi daha iyidir TD500 kasanın ön tarafı ısıtıyor diyorlar ama doğru mudur?

Bayan arkadaşlarımız için ideal bir kasa. Hem tasarımı şık, hem hava akışı iyi, hem malzeme kalitesi iyi, hem de iç dizaynı verimli.

Geri
Yukarı