Cooler Master TD500 vs Corsair 275R

Bütçe
600-1000

EfoWars

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Benim bilgisayar kasamın fanları bozuldu ve RGB olmayan güçlü ve sessiz fan bulamadım. Bende hem hava akışı daha iyi olur diye yeni bilgisayar kasası almayı planlıyorum. Bilgisayarım hem yeni ve RGB'li bir sistem olmaması sebebiyle daha sade RGB'siz kasa almaya karar verdim. İnternette gezinirken iki bilgisayar kasası arasında kaldım: Cooler Master-TD500, Corsair-275R. Bir de hava akışı ne kadar iyi bilmiyorum ama şunu da gördüm: NZXT-H510

Benim bilgisayar kasamın fanları bozuldu ve RGB olmayan güçlü ve sessiz fan bulamadım. Bende hem hava akışı daha iyi olur diye yeni bilgisayar kasası almayı planlıyorum. Bilgisayarım hem yeni ve RGB'li bir sistem olmaması sebebiyle daha sade RGB'siz kasa almaya karar verdim. İnternette gezinirken iki bilgisayar kasası arasında kaldım: Cooler Master-TD500, Corsair-275R. Bir de hava akışı ne kadar iyi bilmiyorum ama şunu da gördüm: NZXT-H510
En iyi görünüş NZXT, en iyi soğutma TD500, 275R ise ne bilmiyorum.

En iyi görünüş NZXT, en iyi soğutma TD500, 275r ise ne bilmiyorum.

Bende aynı bu şekilde düşünüyorum ancak bir fikir almak istedim.
Dahili fanı 2 tane ancak sadelik istersen bu bayağı iyidir. 2 tane Arctic P12 ilavesi yapabilirsin.
evet iyi gibi duruyor ancak o fiyata değmez diye düşünüyorum (TD500 varken).

Yine de eğer ısıvı soğutmanız ve iyi bir soğutmalı ekran kartınız varsa, NZXT çok yakışıklı.

Corsair 275R Airflow kullanıcısıyım. Fiyatının yanında sundukları kısıtlıdır. Tercih ettiğiniz zaman bir miktar özelleştirmeyi de göze almanız gerek. İçinde bir kontrolcü yok. Kendi fanları "sessiz" sayılır ama yine de kontrol edilemiyor. Malzeme kalitesi gayet yerinde. Hava geçirgenliği de son derece başarılı. Ama XPG Invader varken tercih edilir mi? Bence hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı