Cooler Master TD500 white vs MB511

Nlyop

Centipat
Önceki kasamda ısınma sorunları yaşıyordum 3 fanı vardı fakat fanlar sadece ses çıkarmak için çalışıyor. Markası Izoly'di. Bende internette bu iki kasanın hava akışının iyi olduğunu gördüm ama ikisi arasında kararsız kaldım.

Ben her türlü TD500 alırdım iCUE 220T(beyaz olacak ama) olması gek onu da alabilirsiniz modart PC incelemesi var internette.
Bu kasayı da alabilirsiniz benim düşündem ICUE220T olurlurdu daha zarif ve güzel duruyor bence.

Her türlü TD500 olur benim tercihim param varsada h500 şuan çünkü büyük fanın acayip artısını görüyorum.

Önceki kasamda ısınma sorunları yaşıyordum 3 fanı vardı fakat fanlar sadece ses çıkarmak için çalışıyor. Markası Izoly'di. Bende internette bu iki kasanın hava akışının iyi olduğunu gördüm ama ikisi arasında kararsız kaldım.

Bütçede sorun yaratmayacaksa eğer XPG Battlecruiser, Cooler Master H500, Corsair iCUE 465X RGB veya Corsair iCUE 220T Airflow RGB alınabilir. Bir tık altı olarak Cooler Master TD500, Cooler Master MB511 ARGB veya RGB, Corsair 275R Airflow ve Sharkoon REV200 RGB modellerine bakılabilir.

Bu arada almadan önce modellerin genel olarak inceleme videolarını dikkatlice izlemeni, bütçene göre sistem parçalarına en uygun olacak şekilde seçimini yaparken son olarak ise seçeneklerden en uygun kalan modeller arasında zevkine göre istediğin modeli seçmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı