Cooler Master vs Corsair kasa

iPoseidon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Corsair'i tercih etmeyi düşünüyorum ama RGB bir kasa da istemiyor değilim, söyle ışıklı mışıklı bir kasa olsa daha iyi olur ama Power Boost markasını da pek önermiyorlar. Cooler Master'ın kasasını mi alsam yoksa corsairinkini mi kararsız kaldım ve Corsair'in kasasını alsam RGB yapılır mi ona, RGB fan ekleyip?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201021-161953.jpg
    Screenshot_20201021-161953.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 77
Arkadaşlar Corsair'i tercih etmeyi düşünüyorum ama RGB bir kasa da istemiyor değilim, söyle ışıklı mışıklı bir kasa olsa daha iyi olur ama Power Boost markasını da pek önermiyorlar. Cooler Master'ın kasasını mi alsam yoksa corsairinkini mi kararsız kaldım ve Corsair'in kasasını alsam RGB yapılır mi ona, RGB fan ekleyip?

Rica etsem tüm sistem için bütçenizi soyler misiniz?
İkisi de pek iyi değil.

Hocam bence kendiniz parça parça toplayın zira pek bir indirim göremedim o sistemde ve RGB istiyorsunuz bence beğendiğiniz bir kasayı kendiniz koyun derim. Ayrıca o kasada hava sirkulasyonu kötü diye biliyorum.

Bu sistem gibi kasa ile birlikte 1660SUPER'li bir sistem toplama şansınız var mı? Ama markalar öyle palit felan olmasın, Asus Tuf Gaming ekran kartıda olmasın mümkünse. Kasası mash olsun.

Geri
Yukarı