CoolerMaster Masterbox E500L vs Xigmatek GLARE

E500L kasasının ön tarafındaki sürgülü panel çıkartılabiliyor. Ayrıca kasayla beraber gelen güç kaynağı 80+ bile değil, kasayı ya güç kaynaksız alın ya da hiç almayın. Onun dışında arkadaşların dediği MB511 de çok iyi bir kasa.

Mb 511 500tl birde güç kaynağı 350tl etti sana 850tl?
Msi rx 570 ekran kartı
ASUS Tuf b450 plus anakart
2200g İşlemci
Gskill 3000mhz ram
WD 240gb green ssd
Sistem bu şekilde birde kasa ekleyeceğim işte.
Umarım şimdi daha iyi bir kasa bulabiliriz.

Sana attığım önerileri görmüyorsun herhalde. Bundan önceki 2 sayfada da öneri sundum sana. Kaliteli bir şey alman için öneri yapıyoruz sonuçta.

Ben şahsen Zalman Z3 Plus kasayı aldım ayrıca da Cooler Master V3 600W PSU aldım ikisi toplam 600 lira civarı oldu, gayet güzeller.

Sana attığım önerileri görmüyorsun herhalde. Bundan önceki 2 sayfada da öneri sundum sana. Kaliteli bir şey alman için öneri yapıyoruz sonuçta.
Görüyorum arkadaşım, ilk sayfada farklı sitelerden öneri sundun ki ben Vatan'dan alacağım.
2.sayfada güzel öneriler sundun ona lafım yok ama çok para yani 3600tl kasa içi donanımlar birde 838 TL koyunca 4400tl oluyor ben birde Monitör alacağım 5300tl olacak olabildiğince fiyatı düşürmeye çalışıyorum çünkü öğrenciyim. Buradaki herkes iyi birşey almam için yorumda bulunuyor hepinize teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı