CoolerMaster Masterkeys Pro L Switch Sorunu

Dwarf Planet

Hectopat
Daha fazla  
Klavyemde Ç harfine bastığımda geri tepme süresi uzun oldu ve basma kuvveti de. Bir anda olan bu şeyin neden kaynaklandığını bilmiyorum ve açıkcası nasıl düzelticeğimi de. Kırmızı Switch kullanıyorum ve daha neredeyse yeni aldığım klavyem CoolerMaster Masterkeys Pro L. Açıkcası beni hayal kırıklığına uğrattı. İnternetten alışveriş yaptığım için nasıl garanti verebileceğimden emin değilim bu konulara biraz uzağım. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyemde Ç harfine bastığımda geri tepme süresi uzun oldu ve basma kuvveti de. Bir anda olan bu şeyin neden kaynaklandığını bilmiyorum ve açıkcası nasıl düzelticeğimi de. Kırmızı Switch kullanıyorum ve daha neredeyse yeni aldığım klavyem CoolerMaster Masterkeys Pro L. Açıkcası beni hayal kırıklığına uğrattı. İnternetten alışveriş yaptığım için nasıl garanti verebileceğimden emin değilim bu konulara biraz uzağım. Lütfen yardım edin.

Merhaba, klavyeyi Türkiye'den satın aldıysanız satın aldığınız mağaza ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız olur ise bizim ile facebook üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

https://www.facebook.com/CoolerMasterTurkiye/

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı