Cooling pad kullanılır mı?

ChronoXeno

Centipat
Daha fazla  
Hepinize merhaba, bugün laptop fanlarını temizledim ve sonra biraz düşündüm. Acaba cooling padden mi oluyor? Zaten pad şu eski marka tek fanlık açık olanlar, onu da laptop standı olarak kullanıyorum acaba ondan mı? Bir de tam sığmıyor, alttaki egzozlara geliyor pedin yumuşak yeri, bunda da bir sorun olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@NoobEller laptop soğutucu ile kaldırdığım için mi toz topluyor diyor.

Bir işe yaramıyorlar. Ama soruna da sebep olmazlar.
Şimdi anladım teşekkürler. :)

Bana kalırsa kendi deneyimlerimde laptop masaya vesaire temas etmediğinde daha kolay soğutma yapabiliyor. Özellikle çıkış tarafı aşağıdaysa ama eğer bilgisayarının bulunduğu yerdeki toz seviyesi aman aman bir durumda değilse çok fark edilecek kadar tozlanma yaptıklarını düşünmüyorum.

anladım

Bana kalırsa kendi deneyimlerimde laptop masaya vesaire temas etmediğinde daha kolay soğutma yapabiliyor. Özellikle çıkış tarafı aşağıdaysa ama eğer bilgisayarının bulunduğu yerdeki toz seviyesi aman aman bir durumda değilse çok fark edilecek kadar tozlanma yaptıklarını düşünmüyorum.

Model

Nitro 5 AN515-45​

anladım

Model

Nitro 5 AN515-45​

Acer bu arada

Bir

Bir de sizce laptop standı almam lazımmı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı