Core 2 Dou sistem El Capitan kurma sorunu

Yer
15
Daha fazla  
Merhaba ben biraz Apple ürünlerine takmış birisiyim. iPhone olsun iMac olsun o yüzden de bilgisayarıma mac kurmak istedim. Fakat Boot menüsünde 4 adet disk çıktı.
1. Install from Hackintosh
2. USBim
3. Hardisk (C / Windows)
4. Hardisk (D / Windows)

Seçmeme rağmen hiçbir türlü kuramadım.

1. Seçince bilgisayar kapandı.
2. Seçince sol üst de _ işareti çıktı 30 DK bekledikten sonra fişi çektim.
3 4 de tıklayınca Windows açılıyor ne yapamam gerek ?

-------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayarım :
Toshiba
Intel Core 2 Dou CPU TP6500 (2.10 GHz)
4 GB RAM
AMD ATI Radeon 4500k
Windows 7 Ultimate (64-bit)

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler,
Bende sistemim desteklemiyor diye VMware ile kurucaktım herşeyi yaptım UnLocker Programıyla VMWare'i yamaladım fakat bir hatayla karşılaştım : "Mac OS X is not supported with binary translation"
Araştırdım ve Bios dan Sanallaştırmayı açmam gerektiğini öğrendim işlemcim( Intel Core 2 Dou CPU TP6500 (2.10 GHz) destekliyormuş fakat bios da "Virtualizetion Techonology" diğe bir seçenek bulamadım ?

Teşekkürler,
Bende sistemim desteklemiyor diye VMware ile kurucaktım herşeyi yaptım UnLocker Programıyla VMWare'i yamaladım fakat bir hatayla karşılaştım : "Mac OS X is not supported with binary translation"
Araştırdım ve Bios dan Sanallaştırmayı açmam gerektiğini öğrendim işlemcim( Intel Core 2 Dou CPU TP6500 (2.10 GHz) destekliyormuş fakat bios da "Virtualizetion Techonology" diğe bir seçenek bulamadım ?
10.7.5 Lion Deneyebilirsin

Olmazsa Mountain Lion veya Mavericks uyar ama zorlasan Yosemite uyar öteye gidemezsin.

Geri
Yukarı