Core 2 Duo E4500 ve R7 240 Darboğaz Yapar mı?

İşlemcini E7500 yapsarsan eğer 6670 alabilirsin. GTA 5 en düşük ayarlarda (işlemci o.c ile @3.4 GHz) GTA 5 oynatabilir ekran kartı ve işlemci. Ama dediğim gibi E7500 ve üstü al bence.

+3.3V+5V+12V
8.6 A9.8 A15.6 A
78 W 187 W
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Siz bütçe söylerseniz, güç kaynağı önerebiliriz.
EVEREST EPS-4900B 300W GÜÇ KAYNAĞI nasıldır?

İşlemcini E7500 yapsarsan eğer 6670 alabilirsin. GTA 5 en düşük ayarlarda (işlemci o.c ile @3.4 GHz) GTA 5 oynatabilir ekran kartı ve işlemci. Ama dediğim gibi E7500 ve üstü al bence.
Oynama şansım çok yok. Ekran kartıyla iş bitiyorsa benim için daha iyi. Zaten sadece LoL oynuyorum. GTA 5 falan çok zor yani.

Everest PSU' lardan uzak durulması gerekli. 20 ₺ daha verip bunu almanızı öneririm.
TX PowerMAX 400W 3xSATA, 3xIDE, 8Pin CPU, PCI-E Çıkışlı Güç Kaynağı (TXPSU400S1) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri

Ayrıca kasa, hdd, ssd, güç kaynağı gibi parçalar sisteminizde en uzun ömürlü parçalardandır. Yatırım yapmaya kesinlikle değer. Vatan Bilgisayar' da fiyatlar genelde daha yüksek oluyor o yüzden itopya teknobiyotik ve sinerji gibi sitelerden alışveriş yapsanız daha iyi olur.

Everest PSU' lardan uzak durulması gerekli. 20 ₺ daha verip bunu almanızı öneririm.
TX PowerMAX 400W 3xSATA, 3xIDE, 8Pin CPU, PCI-E Çıkışlı Güç Kaynağı (TXPSU400S1) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri

Ayrıca kasa, hdd, ssd, güç kaynağı gibi parçalar sisteminizde en uzun ömürlü parçalardandır. Yatırım yapmaya kesinlikle değer. Vatan Bilgisayar' da fiyatlar genelde daha yüksek oluyor o yüzden itopya teknobiyotik ve sinerji gibi sitelerden alışveriş yapsanız daha iyi olur.
Gidip elden alacağım için Vatan'ı tercih ettim hocam. O PSU çok mu dandik?

İleride sistem güncellemesi olabilir. Lütfen ileriye dönük konuşun.

Adı sanı belli olan psu ları tercih edin. Corsair, Cooler Master, Evga, Xiigmatek, -belki- Thermaltake. Bu arada bu marka psu alsan bile 80+ sertifikasına dikkat et.
'' O sistem için '' ne demek ? Bütçe varda biz mi tavsiye yapmıyoruz?

Ayrıca olayı anlatmayın. Öneri yağın! Saydığın markaların milyon PSU'var ve çoğu pahalı. İleriye dönük olacaksa benim de kullandığım RM750x'i alsın, 600 TL

Lütfen bütçe dahilinde konuşun. Ve herkesin bildiklerini değil, öneri yapın.

Bu alınabilir: EVGA 430W 430W siyah - Güç Kaynağı 430 W Dahili - ATX

İleride sistem güncellemesi olabilir. Lütfen ileriye dönük konuşun.

Adı sanı belli olan psu ları tercih edin. Corsair, Cooler Master, Evga, Xiigmatek, -belki- Thermaltake. Bu arada bu marka psu alsan bile 80+ sertifikasına dikkat et.
Allahını seversen o sisteme ne güncellemesi yapacak? Ezbere konuşmayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı