Core 2 Duo E6750 sisteme ekran kartı önerisi

Unutmuştur, aklına gelmemiştir o önemli değil; Şu benchmark testine bakın lütfen, ısrarla söylüyorum. UserBenchmark: AMD R7 250 vs Nvidia GT 1030
Dostum baktım evet bariz bir şekilde fark atmış dediğin kart. İkisi arasında tercih yapacak olsam kesinlikle 1030 olur.

• Sapphire Amd Radeon R7 360 2GB DDR5 (DX12)
  • Gigabyte RX 550 D5 VGA 2GB 128Bit GDDR5

Bunlar hakkında bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum baktım evet bariz bi şekilde fark atmış dediğin kart. İkisi arasında tercih yapacak olsam kesinlikle 1030 olur.
Ben amacıma ulaştım size doğru olanı gösterdim; Bunun bir üstü de RX460'dır zaten bütçe olarak. O da 450 TL civarlarında. Ancak GT 1030 tam size göre. Darboğaz sorunu yaşamazsınız pek fazla diye düşünüyorum.

R7 360 eskide kaldı. RX550 önermiyorum o fiyatlara hiç gerek yok. GT 1030 için 350 TL; RX460 için 460 TL verirseniz iyi seçim yapmış olursunuz. Gerisi size kalıyor. Ama en iyisi hem maliyet hem sistem uygunluğu bakımından GT 1030.

R7 360 eskide kaldı. RX550 önermiyorum o fiyatlara hiç gerek yok. GT 1030 için 350 TL; RX460 için 460 TL verirseniz iyi seçim yapmış olursunuz. Gerisi size kalıyor. Ama en iyisi hem maliyet hem sistem uygunluğu bakımından GT 1030.
Teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım. Hafta sonu ekran kartını almayı düşünüyordum ve bu öneriler iyi oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı