Core 2 Duo E8400 sistem için GTX 560 Ti

Speed415441

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartı upgradeı yapıcağım uyucağını düşüneceğim bir kart alıcağım fakat genede sorayım dedim.

Anakart: MSI G31M-F(MS-7528) PCI Ex 2.0 Desteği var mı yok mu tam emin değilim büyük ihtimal yok.
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 3.01 Ghz
Ram : 2x2 4 GB DDR2 800 MHZ
Ekran kartı : GT 730 128 Bit 2gb DDR3
PSU: 250W ( Kartla beraber Değiştireceğim.)
Yeni alıcağım kart: GTX 560 TI 256 bit 1 GB GDDR5

Vallahi sistem GTA 5 online oynatıyor. Dipnot geçeyim dedim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    39,8 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 ti alsan daha iyi değil mi hem PSU'yu da değiştirmek zorunda kalmazsın. 1 GB VRAM ilerde basına bela olur.

GTX 750 ti alsan daha iyi değil mi hem PSU'yu da değiştirmek zorunda kalmazsın. 1 GB VRAM ilerde basına bela olur.
Zaten şuan öle karar verdim Büyük ihtimal 2 gün sonr alıp takıcam ama İşlemcim 750 ti da darboğaz yapmazmı İşlemcim gayet iyi aslında işimi çok rahat görüyor gta rainbow six gibi oyunlarda işlemci sorun çıkarmadı birde PCI Express 3 Desteği istiyor bende 1 var Sorun çıkartırmı Alıcağım kart
(Psu 300 wattmış yeterli dir demi?)
MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming GDDR5 2GB 128Bit

Son düzenleme:
Darboğaz zaten allahın emri. Hız aşırtma yapmadığın müddetçe 560 Ti da taksan üç aşağı beş yukarı aynı performans kaybını yaşayacaksın... 750 Ti alarak en azından yeni nesil ve az güç tüketen bir ekran kartına sahip olacaksın.

Eski ekran kartın ile 750 Ti hemen hemen aynı güç tüketimine sahip. Muhtemelen sorunsuz kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı