Core 2 Duo E8400 Windows 10 Performansı

resistrekter

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Gigabyte GA-G41MT-S2 REV 1.3 anakartım, Core 2 Duo E8400 3.0 GHz işlemcim, 4 GB 1333 MHz RAM'im, HD 7770 ekran kartım var. Windows 7 kullanıyorum. Windows 10'a geçsem çok fazla bir performans düşüşü olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi tecrübemde epey bir performans düşüşü yaşamıştım. Forumdaki çoğu arkadaş tabii kide haklı olarak güncel işletim sisteminden yana ama söz konusu oyun performansı ise Windows 7 güncel olmayan sistemlerde daha iyi performans verebiliyor.

Windows 10 performans olarak daha iyi fakat dosya okuma hızı ve ram üzerinde kapladığı alan daha fazla. Donanım özelliklerine bakılacak olursa cok fazla bir performans değişimi olmaz. Güncel ve daha iyi bir arayüz seni tatamin edecekse windows 10 kuramlısın. Deneyemliyerek kara vermelisin

aynı işlemciye sahibim performans düşüşü fazla olmadı ama bazı oyunlarda birkaç sorunla karşılaştım fakat halledilebilecek sorunlardı

Aynı işlemci ve ram ile bende Windows 10 sürümüne geçtim aşırı bir düşüş yaşadım Windows üzerinde. Bunu da SSD ile çözdüm.

Merhaba arkadaşlar benim sistemim şöyle
İntel core 2 duo E8400 işlemci
Geforce gtx 670 ekran kartı
8gb 1333mhz ram
Asrock g41c-gs combo anakart
Bu sistemle şuan win7 32bit kullanıyorum
Win10 64 bite geçmeyi düşünüyorum sizce bi sorunla karşılaşırmıyım

Merhaba arkadaşlar benim sistemim şöyle
İntel core 2 duo E8400 işlemci
Geforce gtx 670 ekran kartı
8gb 1333mhz ram
Asrock g41c-gs combo anakart
Bu sistemle şuan win7 32bit kullanıyorum
Win10 64 bite geçmeyi düşünüyorum sizce bi sorunla karşılaşırmıyım
Windows 7 32 bit ile 8 GB ram'i görmez sistem zaten. Bir an önce 64 bit'e geçmelisin. Windows 10 öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı