Core 2 Duo ve HD 2600 PRO sistemde Windows 10 performansı nasıldır?

atk88

Hectopat
Intel Core 2 Duo işlemci, Gigabyte GA-P35-DS3l, Sapphire HD 2600 Pro ve 4 GB DDR2 RAM. SSD ile Windows 10 kurup biraz hızlandırmak istiyorum. SSD ile beraber bu kadar eski bir PC'ye Windows 10 kurma işlemi yapabilir miyim? Performansta sıkıntı olur mu? 4 GB DDR2 RAM 8 yapmam iyi olur mu? 180 TL SSD SanDisk 120 GB + 8 DDR2 RAM 800MHz içinde 280 TL. Değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurabilirsin benzer bileşenlere sahip bir bilgisayar da Windows 8.1 kullanıyorum ben HDD kullandığım için Windows 10 çok hantal kaldı, bence bu sisteme RAM alma elinde kalır SSD almanı tavsiye ederim hatta almışken daha yüksek boyutlu al yeni bir sistem topladığında kullanırsın.

Kurabilirsin benzer bileşenlere sahip bir bilgisayar da Windows 8.1 kullanıyorum ben HDD kullandığım için Windows 10 çok hantal kaldı, bence bu sisteme RAM alma elinde kalır SSD almanı tavsiye ederim hatta almışken daha yüksek boyutlu al yeni bir sistem topladığında kullanırsın.

Daha iyi bir sistemim var bu eski PC ile uğraşmak istedim azcık o kadar. Teşekkürler. RAM henüz almadım fakat SSD sipariş verdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı