Core 2 Duo E8500 PUBG Mobile ve Zula açar mı?

Zula'yı tahminim açabilir. PUBG Mobile de lobiye girebilirsin. İkisi de orta ve giriş ekran kartı açabilecek oyunlar ama işlemci burada en önemli. Minimum (775pin) 4çekirdekle PUBG mobilde oyuna girersin kasmalar yine de olur. Çünkü emulatör daha fazla işlemci daha güncel bir sistem gerektirir. Yoksa Zula'dan daha güçlü bir oyun değil. RAM en az 4 olsun. 3le zaten PUBG Mobile için yetmeyebilir. Her iki oyun içinde en düşük ayarları baz alıyorum. Zula hakkında güncel net fikrim yok. Ama eskiden hatırladığım kadarıyla diyorum. PUBG içinse söylediklerim tecrübeyle sabit. Lobiye kesin girersin ama oyunu başlattan sonra, bilgisayarı camdan dışarı fırlatma riski sana kalmış :) GameLoop harici bir emulatör denersen biraz daha performans alırsın. Eskiden yasaklanma sebebiydi. Şu anda ise, indirdiğin emulatör ile eşleştirme durumu var yani. Oyuna giriş süren 1ile5 dakikayı bulduğu olur, ama oyunu açtığın güne lanet edebilirsin :D

Son düzenleme:
Ben Core 2 Duo E7500 ve ATI Radeon HD Graphics 4300/4500 series 1GB ile Zula oynuyordum ekran kartın iyiyse Zula oynarsın ama PUBG bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı