Core 2 Duo & HD5450 Sierra kurulumu ++++++ sorunu

yuksel12

Hectopat
  • Anakart Özellikleri: ASUS P5B
  • İşlemci: Intel 1.8 GHz Core 2 Duo
  • RAM: 6 GB DDR2 667 MHz SDRAM
  • Grafik Kartı (Harici): ATI Radeon HD 5450 1 GB

Kurulum başlamadan +++++++++++++++++ işaretinde kalıyor. Verilen tüm config dosyalarını denedim olmadı. Kendim El Capitan kurduğum config ile kurulum yapmaya çalıştım. Bu kez KDP_POLL no debugger device hatası alıyorum ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kemal Alkın'ın çalışmasını indirmek istedim ama sunucu hatası verdi. Farklı iki siteden raw uzantılı şekilde indirdim. İkisi de aynı hatayı verdi. Kemal Alkın'ın vermiş olduğu config dosyalarını indirdim. Hepsini tek tek denedim olmadı. El Capitan sorunsuz kullanıyorum. Sierra denemek istemiştim.
Hangi imaj ile denediğini de belirt. Ek olarak sisteminin Sierra için yeterli olduğunu düşünmüyorum.
Tek aşamada kurulan MBR desteği olan raw dosyasını yüklemeye çalıştım. kdp poll: no debugger deviceconnection. BB1FF30ACF6)DT 2017;root :xnu -3789.70.16-2/RELERSE_X86_64 hatası veriyor.

Son düzenleme:
  • Anakart Özellikleri: ASUS P5B
  • İşlemci: Intel 1.8 GHz Core 2 Duo
  • RAM: 6 GB DDR2 667 MHz SDRAM
  • Grafik Kartı (Harici): ATI Radeon HD 5450 1 GB

Kurulum başlamadan +++++++++++++++++ işaretinde kalıyor. Verilen tüm config dosyalarını denedim olmadı. Kendim El Capitan kurduğum config ile kurulum yapmaya çalıştım. Bu kez KDP_POLL no debugger device hatası alıyorum ne yapabilirim?
Core 2 Duo cihaza Sierra kurdum haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı