Core 2 Duo T6400 ve Geforce 9600M GS sistemde CS 1.6 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 8.1
Oyun açılıyor fakat oyun içinde kasma yüzünden oynayamıyordum.

CS:GO oynamak istiyordum indirdim fakat siyah ekranda kalıyordu açılmıyordu bende başka oyun aradım CS 16'yı seçtim ama paralı olduğu için alamdım bende crackli indirdim bilgisayarımın sistemi çoğu oyunu kaldırmıyor ondan dolayı.

Online oyun oynamak direk işkence o laptop üzerinde.

Oynayamaz. Ben crack olarak baştan denemiştim açacak mı diye pixel pixel açıyordu. CS:GO. Daha CS 1.6 açamazken Source GO bekleyemezsin.

Biliyorum. O ekran kartı resmen bir çöp. Dediğim gibi o laptoptan kurtulmaya çalış.

CS 1.6 şu ana kadar açılıyordu dün başladı bu sorun yoksa ben 30 FPS üstü çok güzel oynuyordum PC böyle devam ederse zaten imha edilecek ama yeni PC alabilecek durumum yok bu PC ile idare etmeye çalışıyorum.

Bilgisayar genel oynadığım oyunları yüksek fpslerde kaldırıyor crysis oynuyordum bi aralar gayet güzel oynatıyordu ama sorun cs 1.6 da başladı
Donanım çok zayıf. Oyun çalıştıkça şişmiş olabilir silip yeniden yükleyebilirsiniz oyunu.

Denedim sorun devam ediyor.

Online olmayan oyunları bir şekilde açıyor ama iş Online oyunlara gelince çöp oluyor maalesef. Ekran kartına idarelik OC yap diyeceğim öyle bir ayarı çıkmayacak Afterburner üzerinde.

Geri
Yukarı