Core 2 Q6600 - GT710 sistem için işletim sistemi önerisi

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar özelliklerim
Intel Core 2 Q6600 GT710 4 GB RAM 480 GB Kioxia SSD şu anda Windows 10 kullanıyorum ama daha hafif bir şey kullanmak istiyorum. Discord'u açtığımda ve oyuna girdiğimde kasıyor. benim aklımda atlas OS ve Windows 7 Home var Windows 7'nin desteği olmadığı için biraz sorun olabilir. PC'de illa olacak dediğim uygulamalar da mouselerimin programları Discord ve birkaç uygulama, ne kurmalıyım sizce bu sisteme?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar özelliklerim
Intel Core 2 Q6600 GT710 4 GB RAM 480 GB Kioxia SSD şu anda Windows 10 kullanıyorum ama daha hafif bir şey kullanmak istiyorum. Discord'u açtığımda ve oyuna girdiğimde kasıyor. Benim aklımda atlas OS ve Windows 7 Home var Windows 7'nin desteği olmadığı için biraz sorun olabilir. PC'de illa olacak dediğim uygulamalar da mouselerimin programları Discord ve birkaç uygulama, ne kurmalıyım sizce bu sisteme?

Hangi fareyi kullanıyorsun?

Hangi oyunları oynuyorsun?

sürekli yazım yanlışından vs. ceza yediğim için birşey yazamadım

ChromeOS Flex kur gitsin.

Onu bozuk bir HDD'me kurdum güzel ama hiçbir şey indirilmiyor.

Hangi fareyi kullanıyorsun?

Hangi oyunları oynuyorsun?

Genel olarak Minecraft Craft Rise Growtopia falan oynuyorum başka oyun oynamıyorum elimde de toplamda 5 mouse var 4Ü takılı

G300s Razer DeathAdder Essential HK Gaming mira s ve XPG slingshot takılı G300sin yazılımı benim için önemli bir tık 9.02.65 sürümünü kullanıyorum.

2016 LTSB en iyi çalışacak versiyondur ama oyun işini bilmem.

Onu 2. kasama kurdum güzel gibi de bazı şeyler eski gibi oyun kısmını bende bilmiyorum denemedim atlas OS kurmayı düşünüyorum ben bir de.

Sürekli yazım yanlışından vs. ceza yediğim için bir şey yazamadım

Onu bozuk bir HDD'me kurdum güzel ama hiçbir şey indirilmiyor.

Genel olarak Minecraft Craft Rise Growtopia falan oynuyorum başka oyun oynamıyorum elimde de toplamda 5 mouse var 4Ü takılı

G300s Razer DeathAdder Essential HK Gaming mira s ve XPG slingshot takılı G300sin yazılımı benim için önemli bir tık 9.02.65 sürümünü kullanıyorum.

Bir Linux dağıtımı kurman senin için iyi olur. Oynadığın oyunların hepsi Linux destekliyor. Kullandığın 5 fareden sadece XPG'nin Linux tarafında yazılımı yok.

Bir Linux dağıtımı kurman senin için iyi olur. Oynadığın oyunların hepsi Linux destekliyor. Kullandığın 5 fareden sadece XPG'nin Linux tarafında yazılımı yok.

Craft Rise ve Growtopia Linux'da yok bir tek Minecraft Launcher var ve kullandığım Client. G300s yazılımıda yok razerinkide yok sanırım öbürlerini bilmiyorum.

Direkt resmi yazılım yok ama topluluk yazılımları mevcut. Razer için openrazer var. G300s için piper var. Bu arada pardon mira s gözümden kaçmış. Onun da bir topluluk ya da resmi yazılımı yok ama sorunsuz çalışırlar.

Growtopia da Wine/bottles/lutris ile oynanabiliyor. Craft-Rise Java kullandığından Linux tarafında bir iki komut ile çalıştırılabiliyor.

Eğer Linux geçmek istemezseniz AtlasOS projesine bakabilirsiniz. Windows 10'u hafifleten bir proje.

Direkt resmi yazılım yok ama topluluk yazılımları mevcut. Razer için openrazer var. G300s için piper var. Bu arada pardon mira s gözümden kaçmış. Onun da bir topluluk ya da resmi yazılımı yok ama sorunsuz çalışırlar.

Growtopia da Wine/bottles/lutris ile oynanabiliyor. Craft-Rise Java kullandığından Linux tarafında bir iki komut ile çalıştırılabiliyor.

Eğer Linux geçmek istemezseniz AtlasOS projesine bakabilirsiniz. Windows 10'u hafifleten bir proje.

AtlasOS düşünüyorumda bir de 2016 LTSB var aklımda atlas OS daha güncel ama bilmiyıorum sizce hangisi daha iyidir?

Geri
Yukarı