Core 2 Quad sisteme Mac OS X

İşlemci:Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHZ (4 CPUs), ~2.67GHz

Bellek : 4096 MB RAM DDR2

Ekran : ATI Radeon HD 4600 ( 2298 MB )

Anakart : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTDModel : G31M3(CN-7529)
Sürüm : 1.0
Yonga Tedarikçisi : Intel

Not : Gerekli baska bilgiler lazımsa yazabilirim sayın admin.

Yeterlidir.. Youtubede kurulum videoları izlemeden bu işe kalkışmayın.. Bizim yönlendirmelerimiz çoğu zaman yetersiz kalmakta.. Öncelikle iatkos ve niresh kurulum videolarını izleyin.. Youtubede bolca mevcut... Bol elmalı günler.. :)

Macosx işletim sistemi zor bir işletim sistemidir çok araştırma yapacaksınız... Anakartınızın yanına on hackintosh yazarak google de aratın.. Kurulum yapılmış örnekler mevcuttur... Yada deneme yanılma yöntemiyle bulacaksınız... Yeterince sabırlı ve araştırmacı değilseniz çok kısa sürede sıkılırsınız..

O video overclok videosu. Çok yakında çıkacak yeni Unibeast videomuzu bekleyin.

@talatimac, daha önce de söyledim hocam, insanlar Google'da arama yapacaktıysa foruma neden geldi? İnsanları her defasında goole ya da Youtube'a yönlendireceksek hiç yönlendirmeyelim daha iyi. Ben bakarım müsait bir zamanda. Ben kendim gerekli aramayı yapıp kuran varsa yazıyorum. "Siz arayın" demiyorum. technopat Forum'un farkı budur ve ben bu fakrı korumak için gecemi gündüzüme veriyorum.

Saygılarımla.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı