Core Duo 2 ve GT 9500 ile GTA 5 oynanır mı?

Valla 2015 e kadar elimde bulunan kasada o işlemci vardı,cod mw serisini bile oynayamıyordum,oynadığım oyunlar genelde cod 2 tarzında oyunlardı.Hitman 4 gibi basit bir oyunu bile oynayamıyordum.gta5 aslında günümüzdeki diğer oyunlara kıyasla daha makul pc lerde oynanabilir ama boyutu çok yüksek.Konuyu da şimdi açtığına göre epic den almışsın ve normalde 60 gb falan olan gta epic tarafından verilince 90 gb oluyor,bu pc ni çok zorlar.Bende i5 7200u, ddr4 8 gb ram ve amd r530 ve 1 tb hdd var ve bu şekilde genel olarak med-high ayarlarda 26-30 fps oynuyorum.Bir arkadaşımız bir video atmış,oynatıyor diye ama ben cod mw bile çalıştırmayan duo nun gta5 çalıştıracağına pek mantıklı bakamıyorum.Hadi yine bir mucize oldu oyun açılsa bile o oyun pc ne kamyon gibi yük bindirir,uzun yıllar çok düşük sistemli pc kullanan birisi olarak seni gayet iyi anlıyorum.
Ben Core 2 Duo ve FX5500 ile COD MW1 düşük ayarlarda kasmadan oynadım. Yanlış hatırlıyor olabilir misiniz ?

Düzeltme: Core 2 Duo değildi 478 pinli Pentiumdu.

İşlemci kötü ama hadi neyse diyelim bir şekilde açarsın oyunu. Ekran kartı çok daha kötü 9800GT olsaydı orta/yüksek ayar oynatırdı lakin 9500GT çok zayıf bir kart. Sanmıyorum sorunsuz oynatacağını.

Ben Core 2 Duo ve FX5500 ile COD MW1 düşük ayarlarda kasmadan oynadım. Yanlış hatırlıyor olabilir misiniz ?

Düzeltme: Core 2 Duo değildi 478 pinli Pentiumdu.
mw1 zaten önerilen sistem gereksinimde 1 gb ram istiyordu,öyle bir oyunu birde low a çekerek zaten mw diye minecraft oynamışsınız,bende istesem böyle oynardım ama bir anlamı yok ki

Siteye giremedim. Can I Run It sitesine mi yönlendiriyor ?

Bu sitede istediğin oyun için test edebiliyorsun, exe dosyayı indirip çok kısa sürede sonuç alınabilir. İşlemler temizdir.

Bu sitelere hiç güvenmiyorum.
mw1 zaten önerilen sistem gereksinimde 1 gb ram istiyordu,öyle bir oyunu birde low a çekerek zaten mw diye minecraft oynamışsınız,bende istesem böyle oynardım ama bir anlamı yok ki
Olsundu. 13 yaşındaki bir çocuk için low olması hiç de önemli değildi. O gün dünyanın en mutlu insanıydı. Cod MW oynuyordu :D

Bu sitelere hiç güvenmiyorum.

Bu site güvenlidir. Önemli markalar burada yer alır.

1591139805728.png

Geri
Yukarı