Core Duo 2 ve GT 9500 ile GTA 5 oynanır mı?

Güvenli olup olmaması değil. Sonucu doğru vermiyor çoğu zaman. Hatta bu siteyi önermek bu forumda yasaklardan biri. Ceza nedeni.
Hocam bu sitenin yasak olduğunu ilk sizden duydum. Kurallarda yazmıyor, ben mi yanlış bakıyorum ?
20200603_023125.jpg

Hocam bu sitenin yasak olduğunu ilk sizden duydum. Kurallarda yazmıyor, ben mi yanlış bakıyorum ?
Eki Görüntüle 581036
Ben UserBenchmark ile karıştırmışım. @turkokan özürlerimi sunuyorum.
Eki Görüntüle 581036
Hocam kafama takılmıştı tekrar baktım cidden yasakmış 34. Madde 😅
Screenshot_2020-06-04-12-28-39-558_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:
Core 2 Duo dediğiniz E4500 ise açmaz bile. Kullandım oradan biliyorum.

1000 liraya Xeon sistem toplayarak oynayabilirsin. Her şekilde yardım ederiz. Konu açtığında beni etiketleyebilirsin.
Reis bana instagram veya whatsapp verirmisin biriktirme biraz uzun Sürebilir daha 300 TL biriktirdim tam biriktirmem 2-3 ay alır telefon numaram 05359521529 whatsapp tan yazarsın kaydederim istersen tel vermem diyosan instagram @emrebeyaz37

Valla 2015'e kadar elimde bulunan kasada o işlemci vardı, CoD MW serisini bile oynayamıyordum, oynadığım oyunlar genelde CoD 2 tarzında oyunlardı. Hitman 4 gibi basit bir oyunu bile oynayamıyordum. GTA 5 aslında günümüzdeki diğer oyunlara kıyasla daha makul PC'lerde oynanabilir ama boyutu çok yüksek. Konuyu da şimdi açtığına göre Epic'den almışsın ve normalde 60 GB falan olan GTA Epic tarafından verilince 90 GB oluyor, bu PC'ni çok zorlar. Bende i5 7200U, DDR4 8 GB RAM ve AMD R530 ve 1 TB HDD var ve bu şekilde genel olarak med-High ayarlarda 26-30 FPS oynuyorum. Bir arkadaşımız bir video atmış, oynatıyor diye ama ben CoD MW bile çalıştırmayan Duo'nun GTA 5 çalıştıracağına pek mantıklı bakamıyorum. Hadi yine bir mucize oldu oyun açılsa bile o oyun PC ne kamyon gibi yük bindirir, uzun yıllar çok düşük sistemli PC kullanan birisi olarak seni gayet iyi anlıyorum.

Normalde 60 GB değil ki Steam ve Rockstar'da aynı boyutta.

Reis bana instagram veya whatsapp verirmisin biriktirme biraz uzun Sürebilir daha 300 TL biriktirdim tam biriktirmem 2-3 ay alır telefon numaram 05359521529 whatsapp tan yazarsın kaydederim istersen tel vermem diyosan instagram @emrebeyaz37
Sosyale konu açman benim için daha iyi olur. Parayı biriktirince instagramdan da yazarım.

Geri
Yukarı