Core i5 3570K oyun canavarı PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara
Tamam o zaman 2133 için çok kasmana gerek yok. Çok bir fark yok diğerleriyle arasında.

Ekleme : İnternette bir araştırma yaptım CL7'li bellekler için 1600 Mhz frekans var sadece. Üstüne çıktığınızda CL7 bulamıyorsunuz. Çünkü Mhz arttıkça CL değeri de artıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
_MoRTaL_

_MoRTaL_

Hectopat
Recep abi senden de yardım bekliyorum. Lütfen bana yardım et.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Yahu baktığın şeye bak taktığın şeye bak :D O kadar canavar donanımı bırakıp sistemin en ucuz parçasındaki kıytırık değerlere bakıyorsun. Senin burada yapman gereken şey uygun Mhz'teki RAM'i alman olacaktır. Bu durumda 1600 Mhz CL7 ram alman yetiyor. 2133 Mhz alınca canavar olmuyor PC hiç merak etme... Tekrar söylüyorum sistemin en ucuz parçasına çok takılmayın sen o koyduğun parçalarına bakıp bakıp mutlu ol ^^ Recep Abi'de bir insan işi var gücü var biz öğrenciyiz cevap verebildiğimiz kadar veriyoruz bu kadar muhtaç olmayın arkadaşlar tek kişinin lafına (lütfen yanlış anlaşılmasın Recep abi'nin bilgi dağarcığına saygım sonsuzdur) biraz açık fikirli olmaya bakın. Orada bütün sorularına cevap verdim bak ben 30 dakikamı aldı övünmek gibi olmasın ama ben tırışkadan bilgi vermem ;)

KS
_MoRTaL_

_MoRTaL_

Hectopat
Yahu baktığın şeye bak taktığın şeye bak :D O kadar canavar donanımı bırakıp sistemin en ucuz parçasındaki kıytırık değerlere bakıyorsun. Senin burada yapman gereken şey uygun Mhz'teki RAM'i alman olacaktır. Bu durumda 1600 Mhz CL7 ram alman yetiyor. 2133 Mhz alınca canavar olmuyor PC hiç merak etme... Tekrar söylüyorum sistemin en ucuz parçasına çok takılmayın sen o koyduğun parçalarına bakıp bakıp mutlu ol ^^ Recep Abi'de bir insan işi var gücü var biz öğrenciyiz cevap verebildiğimiz kadar veriyoruz bu kadar muhtaç olmayın arkadaşlar tek kişinin lafına (lütfen yanlış anlaşılmasın Recep abi'nin bilgi dağarcığına saygım sonsuzdur) biraz açık fikirli olmaya bakın. Orada bütün sorularına cevap verdim bak ben 30 dakikamı aldı övünmek gibi olmasın ama ben tırışkadan bilgi vermem ;)

Teşekkürler cevapların için. Cevaplarını dikkate alacağım. Ben Vatan Computer'dan almayı düşünüyorum bu parçaları ve şuanda Vatan'da CL7 1600Mhz 4 ve 8 gb RAM yok. Buna alternatif olarak CL 9 1600 mü alayım yoksa CL 9 2133 Mhz mi?

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Ya Ömer dövündü resmen 2133 mhz işe yaramaz diye ya :D Sadece Vatan'dan alışveriş yapmak seni çok kısıtlar zira bazı kategorilerde çeşit sayısı az. İlla vatan olsun dersen CL9 1600 mhz ram al.

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
Hala mhz den bahsediyorsun. Sen bütçeni yazarmısın ?

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
KS
_MoRTaL_

_MoRTaL_

Hectopat
İnternetten alışveriş yapabileceğim, daha önce alışveriş yaptığınız, güvenilir, toptan alışverişe indirim yapan bir site önerir misiniz?

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Eğer denk gelirsen Vatan'ın %25 indirimi gayet güzel.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Sanalmarketim'den bilgisayar topladım daha 3 gün ünce arkadaşıma her şeyin montajını yaptılar eksiksiz olarak kutularıda yolladılar çok temiz iş yaptılar açıkçası. Sanalmarketim'den al her şeyi siparişi verirken özel istek ve yorumlar kısmına parçaların birleştirilip kutuların eksiksiz biçimde gönderilmesini istiyorum yaz aynen hazır bilgisayar gibi geliyor. Şiddetle tavsiyem ederim 1 güne geldi üstelik...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı