Core i5 4670 Sistem aldım

sezai güçlü

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba tecnopat ailesi sistemi pazar günü sipariş verdim ve 2-3 dk önce elime ulaştı. Sistemi render + oyun olarak topladım bütcem 2300 liraydı bunu aldım 150 lira kulaklık aldım ve şimdide monitör bakıyorum. Sistem uyumlu olmuştur umarım birazdan toplatmaya gidicem yada evde toplarım ama windows yüklemeyi bilmiyorum. 1. Sorum güç kaynağı yetermi 2. sorum sistem uyumlumu ?
ScreenHunter_2.png

Anakartı OC versiyon almamın nedeni ilerde 4770k işlemci alma olsalığım var tekrardan anakart değiştirmemek için bunu tercih ettim :)

Güç kaynağı yeterlidir. Ve uyumludur ama 4670 alacağına fx 8320 ile r9 280x veya gtx 770 alsaymış sın keşke.

Ekran kartını gtx770 aldığım zaman kulaklığı alamazdım kulaklık benim için önemli çünkü aşırı fazla kulaklık değiştirdim 200 lirayı bulmuştur fiyatı bende garantili alayım dedim bunu aldım. Amd işlemci veya ekran kartlarını tercih etmiyorum 1 kez alma şansım vardı bunu aldım bende ilerde upgrade yapıncada gtx780 ve i7 4770k işlemci alıcam.

Sistemle beraber Watch Dogs Keyi geldi onda ve BF 4 de sistemi test edip sonuçlarını paylaşıcağım daha topladım bile. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi render sistemi ramler o yüzden yüksek ayrıca anakartı ilerde upgrade yapmak için aldım tekrardan anakart değiştirmemek için i7 4770k alıcam ilerde.

Hocam ileriye yönelik oyun ve render sistemi anakart o yüzden bu model yani bu sistemi eskiyene kadar kullanim i7 4770k ve gtx780 alıcam yukarda yazdıklarımı okuyun lütfen. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı