Core i5 4670K ve R9 280X TOXIC Sistem Toplama

8LWt0Xf.jpg

Sanırım "fiyat" yazısının altındaki fiyatın %30 luk kısmını çıkarıyoruz.

Hemen almaya düşünmüyorsanız, yani fiyat takibi yapacaksanız hafta sonları takip edin.. Anasayfada "tüm ürünlerde %30 indirim" şeklinde yazı olur zaten. Bazen cumartesi-pazar olur, bazen cumadan başlar pazara kadar devam eder. Her neyse şunu da belirteyim ürünlerde %25 veya 30a kadar indirim şahsen gördüğümü hatırlamıyorum. Mesela haftaiçi 740lira olan ürün haftasonu 650ye düşer. 150lira civarı ürünler 130a falan düşer, fakat bazıları 3-5lira yani neredeyse hiç değişmez. Yalnız gene de en uygun fiyatlar vatan'dadır yani "%xx indirim" olayına takılmayın. Demek istediğim belli bir bütçeniz varsa haftasonu fiyatlarıyla belirleyin. Sonradan sistemde zorunlu bir değişiklik yapmak durumunda kalmamanız için.. Son olarak ben pc toplayalı bir kaç ay olmadı. Uzun süre fiyatları takip etmiştim ve sonunda dayanamayıp aldım. Asus gtx760ı 730dan almıştım 2-3 hafta sonra 650ye düştü ve halen o fiyatta. Daha da düşer mi bilmem ama bu aralar fiyatlar bence gayet uygun.. Neyse şimdiden hayırlı olsun..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı