R9 280X ve i5 4670k Sistem Toplama

Fanboyluk söz konusu değil bu forumda. Oğulcan arkadaşı az çok biliyorum. Bir konuda R9 280X derken bu konuda GTX 770 der. Kullanım amacına bağlı. Sadece oyun oynuyorsan R9 280X yeterli. Render vs. işlere girişiyorsan nVidia almalısın.

Fanboyluk söz konusu değil bu forumda. Oğulcan arkadaşı az çok biliyorum. Bir konuda R9 280X derken bu konuda GTX 770 der. Kullanım amacına bağlı. Sadece oyun oynuyorsan R9 280X yeterli. Render vs. işlere girişiyorsan nVidia almalısın.

Render Derken O Kadar Büyük Değil 10-20 Dakkalık falan 1 Filmi Çevirmeyeceğim Yani :)

+ Doğruyu açıklar asla fanboyluk yapmaz.

Gigabyte anakartlarının çoğunda MSI'e göre daha fazla faz sayısı var ve iyi bir O.C potansiyeli sağlıyor. Gigabyte'da kuzey köprüsü ısınıyor biraz, o kadar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı