Core i5 650 Sistem Upgrade

O zaman bir sorun yok ekran kartının yerine GTX 750 TI alırım olur biter. Bir şey daha soracağım. Kasanın üzerine anakart kapağı monta edilmiş ya onu yeniden çıkartıp alacağım kasada da kullanabilir miyim ?
Aslında biraz baktım Asus un gtx 750 si stokta yok bende MSI nin gtx 750 ti sini seçtim ama o DX11.2 böyle bir fark var bir şey değişir mi? 
Anakart kapağı derken ne demek istediniz ? :D.
:D Aslında biraz saçma bir ad taktım çünkü asıl adını bilmiyorum. Kasanın arka tarafında anakart çıkışlarının aransından toz girmemesini sağlayan ve üzerinde çıkışların yazılı olduğu anakart ile birlikte gelen metal parça.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok. Yanlışınız var. Yanlış hatırlamıyorsam 65w felan çekiyordu en fazla.
Sistemde gittikçe daha fazla değişiklik yapıyorum. Listenin son hali şöyle :
[Alınacaklar]
a)İşlemci : Intel Core i5 4670 Soket 1150 3.4 GHz 6 MB Cache 22nm İşlemci
b)Bilgisayar Kasası + Güç kaynağı : Cooler Master CMP-350 500 W Middle Tower ATX Siyah Kasa
c)Anakart : H87-Plus Intel H87 Soket 1150 DDR3 1600 MHz Sata 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart
d)Ekran kartı : MSI GTX 750 Twin Frozr Gaming GDDR5 1GB 128 Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı
e)Bellek : Kingston 8 GB [2x4 GB] HyperX Genesis XMP DDR3 1600 MHz CL9 Ram
f)SSD : İntel 180 GB 335 Serisi Sata 3.0 SSD[500 MB Okuma / 450 MB Yazma]
[Elimdekiler]
a)Harddisk : SAMSUNG HD503HI ATA Device [500GB]
b)Optik Disk : Toshiba-Samsung CDDVDDW SH-S223C

Bir de Windows 8.1 olmalı tabi ama vatandan baktım stokta yoktu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı