Core i7 4770k Sistemin son hali!

• Konuyu başlatan ROG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 3B

ROG

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise
Arkadaşlar baştan söyleyeyim. Aklınızda şu düşünce asla oluşmasın. Bu arkadaş bizi oyalıyor, aslında almayacak ama alacağım deyip bizi kandırıyor gibi düşünceler aklınızda olmasın. Sistemi kesinlikle alacağım ve emin olmaya çalışıyorum. Forumda bilgin kişilerden yorumlar bekliyorum o yüzden bu konuyu açtım. Günlerce aradım bu sistemi ve son aşamaya artık geldim. İşte aşağıdaki fotoğraf sistemin son hali. Bide recep abiden bi yorum alırsak veya technopat yöneticilerinden içim çok daha rahat olacak. Sizce sistemde eksik bir şey kaldımı veya uyumsuz başka bir şey. Yorumlarınızı esirgemeyin. :D :D

Ssd koymadım hatamı ettim yoksa doğrumu yaptım hiçbir fikrim yok açıkçası. :D

Not: Bu sistemi recep ağabey'in yaptığı şu videodan bakarak topladım. GTA 5 için PC Toplama - Intel Haswell - YouTube

Recep ağabey bu sistemi daha önce topladın banada yardım edersin inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum. Aslında olabilir orayada toplatabilirim. Bende toplarım sıkıntı olmaz ama bios ayarlarını yapamam ondan korkuyorum açıkçası :D :D

Konuyu açan arkadaşın affına sığınarak bir soru sormak istiyorum. Vatan bilgisayara sistem toplatırken yanlarında bulunma ihtimali var mıdır acaba ?
İlerde sistem alacağım zaman kendim toplamak isterim. Ancak BIOS ayarları ürkütüyor açıkçası. O yüzden vatan çalışanlarına toplattırmak istiyorum ama güvenmiyorum açıkçası. Çünkü önceden teknosa ile bir husumet oldu, anlaşmalı yetkili servis ve teknosa'dan bazı kişiler donanım parçalarımı çaldı. Aynı şeyin bir daha başıma gelmesinden korkuyorum.

Aslında Recep abiye yakınım ama işte o kabul eder mi, toplar mı orası muamma. :D :D Recep abi işinin ustasıdır ama meşgul olabilir. Onu da sıkmak istemem açıkçası. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatandaki elemana sorarsın işin var mı ? Diye eğer işi yoksa yanında hemen toplar. Varsa sana tarih verir. Gelirsin alırsın. Parça çalarsa tüketici hakları var ülkede.

konuyu açan arkadaşın affına sığınarak bir soru sormak istiyorum, vatan bilgisayara sistem toplatırken yanlarında bulunma ihtimali var mıdır acaba ?
ilerde sistem alacağım zaman kendim toplamak isterim ancak BIOS ayarları ürkütüyor açıkçası o yüzden vatan çalışanlarına toplattırmak istiyorum ama güvenmiyorum açıkçası çünkü önceden teknosa ile bir husumet oldu, anlaşmalı yetkili servis ve teknosa'dan bazı kişiler donanım parçalarımı çaldı aynı şeyin bir daha başıma gelmesinden korkuyorum.

Evet kardeşim biosdan bende ürküyorum. :D Sisteme montaj yapmak kolay ama bios zor :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı