Sistemin Son Hali (İnventus)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke

Kilopat
Yer
Eskişehir
Kişisel Sistemler - inventus

Bu sistem nasıl olmuş sizlere de
danışmak istedim.Birde İnventus nasıl bir firmadır ? Güvenilir midir ? Son olarak kasayı Vatan'dan alacağım Corsair 300R.Kasayı vatandan aldığım zaman İnventus bana sistem toplama sihirbazındakileri gönderir dimi ? Herhangi bir sorun yaratmaz sanırım firma kasa olmadığı için ?

Sistem
Asus M5A97 R2.0
FX-6300
MSI 660TI Power Edition
Corsair Vengeance 4GB DDR3 1600Mhz CL9
Corsair 300R(Vatan)

Ramleri 1866Mhz seç.
Güç kaynağı olarak ne tercih ettin?

Sistem güzeş ama Berkan'ın dediği gibi 1866Mhz al, arada 10TL gibi bir fark var. Vatandan neden almıyorsun?

- - - Güncellendi - - -

PSU 600W sanırım.

Bu sistemin son hali filan gelmeyecek. Gerçekten sistemi alırsan resimlerini mutlaka çek...

Bu sistemin son hali filan gelmeyecek. Gerçekten sistemi alırsan resimlerini mutlaka çek...

Gelecek merak etme. Şuan Xbox'ın satılmasını bekliyorum (Adamla anlaştık,adam Nijeryalı :D). Ardından hemen alıyorum ve mutlaka çekeceğim resimlerini. RAM 1866 Mhz tamam. Vatan'a göre daha uygun geldi ve kaliteli bir firma dediler,seni asla üzmez dediler. Sizlerden tek istediğim nasıl incelemeler yapmam gerekiyor. O kadar yardımınız dokundu bizimde bir faydamız olsun foruma. Son olarak kasa Corsair 300R.

- - - Güncellendi - - -

Birde ekran kartı nasıldır ? Yeni nesil oyunları kaldırabilecek bir ekran kartı mıdır ?

Umarım alırsın, sistem de gayet iyi merak etme. Ama artık son hali diye kasma yoksa kafan sürekli meşgul olacak ve alamayacaksın. Şu hali iyi kafana bunu koy ve bunu al.

@uzalan
@Ömer Gündüz
Teşekkürler desteğiniz için.

Rica ederim. Moruk kimseye kızma, burda öneri isteyip hiç birşey almayan arkadaşlar çok oluyor. Herkez buna kızdığı için şüphe ile yaklaşıyor. Öneri yapmak için araştırıyorsun bakıyorsun falan filan... Bunlar hobi de olsa zaman harcıyor insan ama alan yok. Çoğu boşuna konu açıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı