Core i7 4820 vs Core i7 4770 Sistem

Arkadaşlar yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim. R9 290 alacağım performans farkı olmaz dediğiniz için intel sistemde. Bir doların kur değeri düşse alacağım sistemi ama işte. Bu forumun farkını seviyorum ve bu forumu çok başarılı buluyorum. Yorum yapan herkeze tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim. R9 290 alacağım performans farkı olmaz dediğiniz için intel sistemde. Bir doların kur değeri düşse alacağım sistemi ama işte. Bu forumun farkını seviyorum ve bu forumu çok başarılı buluyorum. Yorum yapan herkeze tekrardan çok teşekkür ediyorum.
2 aydır dolar düşse dolar düşse diyorsun, :D Dolar kolay kolay düşmez. Herhangi bir kriz, kıtlık gibi durumlar olmadıkça. :D

Bu sistem bu sene içinde alınacak mı yoksa siz de şu hayali sistem toplama hobisi olan bir arkadaş mısınız?
Yok hayali değilim. Hayali olsam 10 BİN TL Lik bir konu açardım. :) 2014e girmeden alıcam pcyi. seçtiğim parçarında çok pahalı olduğunu düşünmüyorum recep hocam. Ayrıca seni ailecek severek izliyoz :D

- - - Güncellendi - - -

Sanırım hayali sistem toplayan arkadaşlardan biri.

Ya bir insan kendinden nasıl bu kadar emin olur. 3.500 lük bir bilgisayarı hayali buluyorsanız lütfen öneride bulunmayın bana. Ayrıca ben öyle bir cümle kurmadığım halde ben öyle hatırlıyorum demişsin. Benim kurmadığım cümleyi kurdun diyorsun. Sanırım beni benden iyi tanıyor arkadaş. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı