Core i7 4770 sistem satın aldık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış anlamayın ama, Mercedes'e Şahin parçası takmak gibi birşey olmuş :(

Arkadaşlar çok abartmadınız mı ?
Sistemi ben topladım.
Dün karar verildi sadece vatandan almak zorunda kaldık.
İşlemci olarak mecburi 4770k almak zorunda kaldık.
Ekran kartı sadece uygulamalarda gerekeceği için nvidia orta seviye kart seçtim.
İşlemci soğutucu stoktan çok çektiğimiz için bir tane taktırdım.Elde bulamamışlar onu almışlar.Vatanda pek alternatif yok olsa idi benim kullandığım noctua d-14 taktırırdım.
Önemle şunu belirtmek istiyorum.
Sistemi kurarken Fiyat/Performans/FPS dengesi aranmadı.İş bilgisayarı olduğu için işlemciye rame yöneldim artık ssd ile hızlandırdım.
Bu bilgisayarda oyun oynanmayacak.

Sizide anlıyorum bu paraya amd yada ivy bridge çok iyi bir oyun bilgisayarı toplanırdı ama amaç bu değil.
Bazı şeyler söylerseniz mantıklı ona göre bir şeyler diyebilirim.

- Hata yaptığım konu olarak ; Rami kabul edebilebilirim,aceleyle onu ekledim 16 gb takılabilirdi o paraya büyük bir hata olmuş.

@mevsres
Z77 derken ivy bridgemi kastediyorsunuz ?

Çok daha iyi bir iş-tasarımda toplanabilirdi...
Buyrun bütçe ortada sadece vatandan stoktakilerle toplayın.

Bu arada siteye ilk kez girdim rakip turuncudan daha aktifmiş donanım bölümü, bu kadar hızlı cevap alacağımı bilseydim konu açardım. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus niye tercih etmiyorsun? En azından anakart işlemci bellek üçlüsünü daha ucuza ve uygun modellerden alabilirdin
inventus - Ana Sayfa
Şöyle açıklayım iş yeri için acil bir şekilde toplandı.Yani bugün sistemin kurulması gerekiyordu o yüzden onu tercih ettik.Kurulmasını yapacak elamanlada uğraşamadığımız için tek bir yerden aldık.

Kendi sistemimi dediğin şekilde bazılarını teknobiyotik bazılarını vatandan alıp topladık.

İşlemci soketi 1150 senin aldığın işlemci soğutucu 1155 nasıl olacak bu iş.
:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı