Corolla LPG kendini ne kadar sürede amorti eder?

2011 model olan corollamız var. 1.33 motor. LPG ile kullanıyoruz 5 senedir takılı aracla yaklaşık 80k kilometre yol yaptık. Atikerin çok da iyi olmayan bir kiti var üzerinde bu güne kadar LPG kaynaklı bir sorun çıkarmadı.

Fyatını tam hatırlamıyorum 2, 5K gibi bir fiyata taktırmıştık (2018). Şu anda yaklaşık 7,5 litre yakıyor şehir içi dışı karışık.

Son modellerin uyumunu bilmiyorum ama atmosferik motorlarda ciddi bir problem çıkaracağını sanmam.

Bir ustamız %40 kar ettirir demişti bu rakam üzerinden hesaplayın demişti bence o şekilde hesaplayın.

İlgi mi istiyorsun anlamadım ki? Kale almıyorum işte zorlama. 2021 araca 1.6'motor mu diye sorarsan ben sana neden cevap vereyim? Bak işine.
1.2Turbo
1.5 ve 1.8hybrid o sırada civice geçiş yaptılar galiba :D Neyse benden bir tavsiye, mesajı atmak için atma. Yada atıyorsan biraz araştır. 2021 de sadece tek tip motor corolla var zannediyor yazık :D

1.2Turbo
1.5 ve 1.8hybrid o sırada civice geçiş yaptılar galiba :D Neyse benden bir tavsiye, mesajı atmak için atma. Yada atıyorsan biraz araştır. 2021 de sadece tek tip motor corolla var zannediyor yazık
:D
Öncelikle bir konuda hataliyim, 800 TL ile 570 civari yol yapıyorum yazacağıma tam tersini yazmışım. O konuda haklısın. Normalde de yazacaktim zaten "kardeşim kusura bakma benim hatam" diye.
Ama son yazdığın cümlede bana "yazık" demen işleri değiştirir.
Sen kaç kişiye reelde o tabiri kullanıyorsun, veya kullanabiliyorsun? Son cümleyi okumadan böyle bir tavır takinacagini anlamıştım zaten ama bu kadarı fazla olmuş. Sanal ortamda olman aklına gelen her şeyi yazabilecegin anlamına gelmiyor.

Öncelikle bir konuda hataliyim, 800 TL ile 570 civari yol yapıyorum yazacağıma tam tersini yazmışım. O konuda haklısın. Normalde de yazacaktim zaten "kardeşim kusura bakma benim hatam" diye.
Sen kaç kişiye reelde o tabiri kullanıyorsun, veya kullanabiliyorsun? Son cümleyi okumadan böyle bir tavır takinacagini anlamıştım zaten ama bu kadarı fazla olmuş. Sanal ortamda olman aklına gelen her şeyi yazabilecegin anlamına gelmiyor.

Kavga etmeyin bence :D. Ortada sorun yok kırmaya gelmez @samc34.
Bana kalırsa taktırmayın. 3 silindir motora taktırmak... bilemedim performans baya düşüyor hocam siz bilirsiniz tabi.

Dostum yazdığın tek şey 2021 model corolla buna lpg taktırayım mı taktırmayayım mı?
Bende insan gibi diyorum ki, güzel kardeşim hangi corolla? 1.2Turbosu var 1.5'i var 1.8'i var. Normal soru soruyorum ki sorunu cevaplayabileyim. Hahalarla gülücüklerle anlamsız şekilde dalga geçerek cevap veriyorsun. Birde beni mesaj yazmak için yazmakla suçluyorsun.

Motor tipini soruyorum internete bak diyorsun. 2021 de 3 farklı motor tipiyle üretilen corolla var ben neyine bakayım internetten. Efendi gibi bir şey yazıyorum konun ile alakalı dalga geçerek anlamsız cevap veriyorsun. E doğal olarak asabım bozuldu yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı