Corona virüsü ne zaman bitecek?

Komplo teorisi uyduracaksan bile düzgün uydur. Bu kimyasal olmuyor, biyolojik oluyor.
Kimyasal ve biyolojik bir salgın, her türlü aynı kapıya çıkıyor. Yani belirli bir kitleyi yok etmeye. Ayrıca komple değil komplo. Ayrıca biyolojik bir saldırı için kimyasal bileşenler de kullanılabiliyor. Ha bu arada üslubuna dikkat etmeni öneririm, burası öyle herkese laf sallayabileceğin yer değil. Biraz yabancı haberler izle :) Benim birçok yabancı arkadaşım var ve onlardan haber alıyorum, sizin gibi zırvalamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç belli olmaz.
Yazında bitebilir ya da 1 sene daha da sürebilir.
Coronaya karşı aşı bulunmadan, geliştirilmeden kurtulmamız sadece bir mucize.

Virüsün içinde bir takım kimyasal maddelerin olduğunu okumuştum. @Motionless IN White Dostumun da dediği gibi "her türlü aynı kapıya çıkıyor" o da laboratuvar ortamında geliştirildiği komplosu. Kim bilir belki komplo değildir. :)

Bill Gates 5 yıl önce anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gün 348, Dünya nüfusunun yaklaşık %6'sı öldü. Aşılar bulundu ve hayat normale dönmek için çaba harcanıyor. Dünya Sağlık Örgütü 2022'nin başında hayatımızdan çıkacağını söylüyor virüsün.

Geri
Yukarı