Coronavirüse yakalandım

Geçmiş olsun. En kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle.

Ben de 1.5 hafta önce falan geçirdim, karantinam 1-2 gün önce bitti. Tüm aileye bulaştı 1 kişiden. Annem falan çok ağır geçirdi, kemikleri ağrıdı, yataktan kalkamadı birkaç gün. Ben ise başlarda bir şey hissetmedim ama bir ara ateşim vs. çıktı 2 günde atlattım. Tat ve koku alma konusunda büyük sıkıntı çekiyorsunuz arkadaşlar bu arada. Karantinaya girdiğimden beri duş almadım kokmuyorum diye. Meğer koku alamıyormuşum. Tat almama sorununu da ağzıma yarım limonu boca ettiğimde farkettim. Koronayı atlattıktan sonra tat ve koku sorunu bir süre daha devam etti.

Hocam büyük geçmiş olsun, eğer hastane ilaç gönderirse onları kullanmayı unutmayın.
18 yaş altı olduğum için yollamadılar. Ateşim çıkarsa Parol içecekmişim eğer çok çıkarsa ve düşmesse 112'yi arayacakmışız.
Geçmiş olsun. En kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle.
Hocam imzanızdaki yazıyı YouTube'a yorum olarak siz mi yazdınız yoksa o yorumu görüp imzaya mı aldınız? :D

18 yaş altı olduğum için yollamadılar. Ateşim çıkarsa Parol içecekmişim eğer çok çıkarsa ve düşmesse 112'yi arayacakmışız.

Hocam imzanızdaki yazıyı YouTube'a yorum olarak siz mi yazdınız yoksa o yorumu görüp imzaya mı aldınız? :D
Görüp aldım hocam çok hoşuma gitti. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı