Corsair 2400MHz CL14 vs Kingston HyperX Predator 2400 Mhz CL12?

emreknylmz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yarın kısmetse yeni sistem topluyacağım. Sistemde RAM konusunda kararasız kaldım CORSAIR tek modül 2400 mhz cl14, Kingston çift mödül cl13 2666 mhz ve de kingston hyperx predator 2400 mhz cl12.
Bilgisi olan arkadaslar rica etsem 3'ü arasından tavsiyelerini verebilir mi?
Sistemim MSİ Z170 GAMİNG M5, HİGH POWER ELEMENT 750WATT, İ7 6700K, GPU'yu ilerki zamanlarda alıcağım ssd kasa ve de sıvı soğutmam mevcuttur.

Son düzenleyen: Moderatör:
CL12 ile CL14 arasındaki farkı anlayamazsın, arada 2 mili saniye fark var. İnsanın gözünü kırpması bile 40ms sürüyor. Yani fiyatı hangisininki azsa onu al.
O zaman niye cl12 uretiyorlar farkini anliyamiyorsak. Cl 40 uretsinler goz acip kapatasiya gecer zaten. Mantiginiza hayran kaldim.

O zaman niye cl12 uretiyorlar farkini anliyamiyorsak. Cl 40 uretsinler goz acip kapatasiya gecer zaten. Mantiginiza hayran kaldim.

Farkını yüksek boyutlu videoları render yaparken anlıyorsun ;) Göz kırpma örneğini aradaki farkın ne kadar kısa olduğunu anlatmak için vermiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı