Corsair 275R vs NZXT H510 vs XPG Invader

244765

Hectopat
Makaleler
1
3-4 ay içinde yeni bir sistem toplayacağım, yavaş yavaş parçaları alayım diyorum. Tasarımı benim için önemli, sade ve şık bir tasarım istiyorum. Kablo karışıklığı vs. istemiyorum. Sizce hangisi alınmalı? Montajını kendim yapacağım, uğraşırım hiç sorun değil. Yeter ki o şık görünüme kavuşsun.

H510 veya Invader arasında kaldım daha çok.

Kullanacağım anakart B450 Aorus veya Tomahawk olacak.

Son düzenleme:
Bu NZXT'yi bir türlü anlayamadım. Kasaları kaliteli filan ama dışarıdan hava alacak yer yapmıyorlar. Bir de üst kısma sadece 120MM fan/radyatör takılabilecek bir alan koymuşlar.
Bu 3'ü arasında Invader tam bir F/P ürünüdür.

Ek olarak bunlara da bir bakın derim.

Invader çok iyi, kesinlikle öneririm.

Bu NZXT'yi bir türlü anlayamadım. Kasaları kaliteli filan ama dışarıdan hava alacak yer yapmıyorlar. Bir de üst kısma sadece 120MM fan/radyatör takılabilecek bir alan koymuşlar.
Bu 3'ü arasında Invader tam bir F/P ürünüdür.

Ek olarak bunlara da bir bakın derim.

Bu tarz pavyon gibi kasalardan hoşlanmıyorum, daha sade ve şık tasarımları seviyorum. Direk 100R da alabilirim fakat o tarz ışıklı şeyler ilgimi çekmiyor. Aklımda Invader vardı zaten fakat H510'u görünce çok hoşuma gitti. 3600 veya 3700X işlemci ve stok soğutucu ile kullanacağım, ısınma yönünde sorun çıkarır mı?

Bu tarz pavyon gibi kasalardan hoşlanmıyorum, daha sade ve şık tasarımları seviyorum. Direk 100R da alabilirim fakat o tarz ışıklı şeyler ilgimi çekmiyor. Aklımda Invader vardı zaten fakat H510'u görünce çok hoşuma gitti. 3600 veya 3700X işlemci ve stok soğutucu ile kullanacağım, ısınma yönünde sorun çıkarır mı?
H510 Elite olanı da aynı H510 gibi bir tasarıma sahip olduğu için buradaki testlere göre hava akışı muadillerine göre kötü duruyor. Çünkü kasanın içerisindeki ekran kartı ve işlemci diğer kasalara göre fazla ısınıyor. Hatta ön panel çıkarıldığında 20 derece fark ediyor. Şahsen ben almazdım.

Aslında sizin ilacınız benim de severek kullandığım Sharkoon Pure Steel RGB. Ama maalesef uzun süredir satışta yok. Invader'ın tasarımı da buna benziyor. Invader'ı alın geçin derim.

XPG Invader fiyatı iyi. Yanına şu fanlardan birinden alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı