MSI MAG Forge 100R vs XPG Invader vs Corsair 275R Airflow

Bütçe
750

Ozan7227

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bu 3 kasa arasında kaldım. Sizce en iyisi hangisidir?

Not: XPG Invader için izlediğim videolarda ve gördüğüm resimlerde kabloları geçirmek için olan açıklıklar az gibi geldi.
Not 2: Görsellik ve RGB olması çok da önemli değil yeter ki hava akışı iyi, montaj yapması kolay, kablo açıklıkları fazla ve kaliteli olsun.
Not 3: ATX bir anakart ile birlikte kule tipi soğutucu kullanacağım.
Bütçe maks 750TL.
Sanırım çok kişi görmedi konuyu.☹️

Son düzenleme:
Ben de arıyorum kasa ve büyük ihtimal invader alacağım. Aldıktan sonra karşılaştıracağım şuanki kasayla

Aldıktan sonraki deneyiminizi ve montaj yapmasının zor mu yoksa kolay mı olduğunu yazabilir misiniz? Lütfen.
Büyük ihtimal yazarım, şuan dark guardian mini var ve nitro+ 5700xt var, 74-97 derece görüyor 1100mv/2080mhz undervoltla o yüzden daha da undervoltlu çalıştırıyorum. Yeni kasanın sıcaklığını düşüreceğini umuyorum. Ancak invader almaya da bilirim halen araştırıyorum.

selam, corsair 275r çok iyi hava akışı sağlıyor ve malzeme kalitesi de iyi , şu an 720 tl civarında ben aldım, memnunum, ömürlük kasa, görsellik var ve bir kasanın amacını yerine getiriyor , o da düzgün hava akışı .

Selam, Corsair 275R çok iyi hava akışı sağlıyor ve malzeme kalitesi de iyi, şu an 720 TL civarında ben aldım, memnunum, ömürlük kasa, görsellik var ve bir kasanın amacını yerine getiriyor, o da düzgün hava akışı.

Teşekkürler zaten ben de onu aldım şu anda gelmesini bekliyorum.

Geri
Yukarı