Satılık Corsair 2x8 3000 MHz Ram

N11 de 500 Tl civar iken alıcılar kendi adına faturalı almak yerine neden 50 tl daha az verip sizden alsın ? Dominator falan olsa tamam fakat LPX bu fiyata olmaz.
Kardeşim bu güven meselesi. Ben de yüksek bir fiyata aldım zaten fakat sağlık sorunum var. Yoksa ben de bilgisayara toplayacaktım. Fakat sağlık sorunum yüzünden parçaları satmam gerek. Sorun çıkmayacağına eminim. Bütçesi olanlar kendi adlarına faturalı 500 liraya alabilirler. Şüphesi olanlar arayabilir. Sizde lütfen ilanı baltalamayınız.

Kardeşim bu güven meselesi. Ben de yüksek bir fiyata aldım zaten fakat sağlık sorunum var. Yoksa ben de bilgisayara toplayacaktım. Fakat sağlık sorunum yüzünden parçaları satmam gerek. Sorun çıkmayacağına eminim. Bütçesi olanlar kendi adlarına faturalı 500 liraya alabilirler. Şüphesi olanlar arayabilir. Sizde lütfen ilanı baltalamayınız.
Tecrübe konuşuyor desem yeridir. Aylardır o bellek ile yaklaşık aynı fiyata olan belleğimi satmaya çalışıyorum fakat nafile. Satılmıyor. Kolay gelsin iyi satışlar.

Geri
Yukarı