Corsair 3000 MHz RAM ile 3200 MHz RAM uyar mı?

Dual channel olarak çalışmaz uyma olayı aynı marka aynı MHz. (Uysa bile oc atamazsınız)

Uyabilir de uymayabilir de.
Hocam hemen dslike atiyorsunuz yeni farkettim yanlış yazdığımı uysa bile ikisi farklı çalışır dual channel olmaz.

Dual channel olarak çalışmaz uyma olayı aynı marka aynı MHz. (Uysa bile OC atamazsınız)

Hocam hemen dslike atiyorsunuz yeni fark ettim yanlış yazdığımı uysa bile ikisi farklı çalışır Dual channel olmaz.

İki farklı frekanstaki RAM beraber takılırsa düşük olanın frekansına göre çalışır yani bu durumda 3000 MHz. RAM'ler. 2 kanala takılıysa çift kanal olarak da çalışır. Kısacası yanlış bilgi verirsen tabii ki beğenmedim atacağım. Hala yanlış bilgi veriyorsun Dual channel çalışmaz diye.

İki farklı frekanstaki RAM beraber takılırsa düşük olanın frekansına göre çalışır yani bu durumda 3000 MHz. RAM'ler. 2 kanala takılıysa çift kanal olarak da çalışır. Kısacası yanlış bilgi verirsen tabii ki beğenmedim atacağım. Hala yanlış bilgi veriyorsun Dual channel çalışmaz diye.
Zaten bende onu söyledim.

3000'lük RAM'i 3200'e çeksem 2side 3200 olursa Dual channel olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı