Corsair 4000D Airflow için AF120 fanları iyi mi?

Stainn

Femtopat
Daha fazla  
Corsair 4000D Airflow kasasında bir sistem toplamayı planlıyorum fakat 1 egzoz, 1 önde 2 stok fanla geliyor. Ben de 3 tane AF120 fan alıp öne koymayı düşünüyorum.

Bütçem 800-1000 lira arası. Sizce mantıklı bir seçim olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair tabanlı bir sistem dizeceksen iCUE fanlara yönelmen daha iyi olur. Diyorsan ki ben saf performans odaklıyım, o zaman Arctic F12/P12/P14/F14 ve Akasa Viper 12/14 ürünlerine yönelmelisin. ARGB fan istemen durumunda ise karşına SilverStone Air Blazer 120R çıkıyor.

Corsair tabanlı bir sistem dizeceksen iCUE fanlara yönelmen daha iyi olur. Diyorsan ki ben saf performans odaklıyım, o zaman Arctic F12/P12/P14/F14 ve Akasa Viper 12/14 ürünlerine yönelmelisin. ARGB fan istemen durumunda ise karşına SilverStone Air Blazer 120R çıkıyor.

Corsair tabanlı olması şahsen çok umrumda değil zaten cooler master kullanıcam sıvı soğutma ama corsair fanlar genelde daha şık duruyor.Arctis fanlara da göz attım fakat çok şık durmuyolar.Hem uygun Hem de şık öneriniz var mıdır

Çok iyi fandır, sabit led ve PWM değil ama bu özelliklere gerek duymuyorsan alabilirsin.
PWM olması çok önemli midir ? Ne olduğunu çok bilmiyorum da

Arctic fanlara da göz attım fakat çok şık durmuyorlar. Hem uygun hem de şık öneriniz var mıdır?
Attığım Air Blazer hoşunuza gitti mi? Beğenmediyseniz yeni öneriler sunabilirim.

Attığım Air Blazer hoşunuza gitti mi? Beğenmediyseniz yeni öneriler sunabilirim.
hocam peki corsairin 4000x kasasını alıp 1 egzoz fan almak mantıklı olur mu daha ucuza geliyor. Ön tarafı mesh değil sizce hava akışı sıkıntı olur mu.
bu kasaya egzoz fan ne önerirsiniz şık gözükmesi çok önemli değil egzoz olucağı için fiyat performans olsun yeter

Geri
Yukarı