Corsair 4000D Airflow Ön Panel Mesh Nasıl Yapılır?

144R4zer

Centipat
Daha fazla  
Elimde Corsair 4000D Airflow ön paneli var. Nasıl mesh panel yapabilirim, nerede yaptırabilirim hava alması için? Türkiye'de birkaç internet sitesinde satılıyor ama kodlar farklı olduğu için uymuyor benimkine.​

Dosya Ekleri

• IMG-20220404-WA0007.jpg
    IMG-20220404-WA0007.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 182
  • corsair-cc-8900441-4000d-airflow-front-panel-white-diger-aksesuarlar-corsair-257365-71-B.png
    corsair-cc-8900441-4000d-airflow-front-panel-white-diger-aksesuarlar-corsair-257365-71-B.png
    262,2 KB · Görüntüleme: 171
Ben konuyu anlamadım. Sizde Airflow panel varsa bunu ancak kendi imkanlarınızla Mesh hale getirebilirsiniz. Corsair bu kasa için Standart-Airlow-RGB panellerini sunmuş. Tam olarak ne arıyorsunuz?
Anlatmak istediğim şöyle kasanın ön paneli kapalı mesh değil onu kendi imkanlarım ile nasıl mesh yaparım yada kime yaptırabilirim ne kadar tutar. ?

Anlatmak istediğim şöyle kasanın ön paneli kapalı mesh değil onu kendi imkanlarım ile nasıl mesh yaparım yada kime yaptırabilirim ne kadar tutar. ?
Bu tür güncellemeler için genelde ince sineklik materyali kullanılıyor. Nalburlarda falan bulunur diye düşünüyorum.

Maktapla falan dele dele yaparsınız belki, ama el işçiliğiniz iyi olmalı.

Elimde Corsair 4000D Airflow ön paneli var. Nasıl mesh panel yapabilirim, nerede yaptırabilirim hava alması için? Türkiye'de birkaç internet sitesinde satılıyor ama kodlar farklı olduğu için uymuyor benimkine.​
Aynı kasanın Airflow modelini kullanıyorum. Mesh yapılı olan ön panelini almanız daha az zahmetli olacaktır. Kodlar uyuşmuyordan kastınız nedir ?

Geri
Yukarı