Corsair 4000X ön mesh panel nereden bulunur?

HasanCan Polat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, Corsair 4000X kasanın önüne mesh veya delikli paneli nereden bulurum? Son zamanlarda kasa arayışındayım 3200 lira gibi bir limitim var ve bu kasayı felaket derecede sevdim. Fakat beni endişelendiren yönü önünün cam olması. Yorumlarınızı bekliyorum.

Selam, Corsair 4000X kasanın önüne mesh veya delikli paneli nereden bulurum? Son zamanlarda kasa arayışındayım 3200 lira gibi bir limitim var ve bu kasayı felaket derecede sevdim. Fakat beni endişelendiren yönü önünün cam olması. Yorumlarınızı bekliyorum.
Önündeki camı söküp basit bir sineklik tarzı bir şeyi önüne geçirip mesh yapabilirsin.

4000D Airflow modeli ile aynı ön panele sahipler. Bir şekilde temin edersen takabilirsin. En son QP satıyordu ancak şuan stokta yok olarak görünüyor. Belki Corsair'e mail atarsan yollayabilirler, belli olmaz.

Ancak cam panel ile de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Yanlış bilmiyorsam 4000D'nin ön mesh paneli uyuyor ama onu ülkede bulamadım.

4000D airflow modeli ile aynı ön panele sahipler. Bir şekilde temin edersen takabilirsin. En son qp satıyordu ancak şu an stokta yok olarak görünüyor. Belki Corsair'e mail atarsan yollayabilirler, belli olmaz.

Ancak cam panel ile de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler, aslında şu anki dış kasamı değiştirmemin asıl sebebi hava sirkülasyonu R5 3600ü undervoltlu şekilde kullanıyorum. Hava sirkulasyonu iyi bir kasaya geçmek istediğim için önü cam kasalara bir ön yargı oluştu fakat bu kasanın görünüşü mükemmel geldi ve sorayım istedim eğer bir sorun yaşamazsın derseniz alacağım bu kasayı.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler, aslında şu anki dış kasamı değiştirmemin asıl sebebi hava sirkülasyonu R5 3600ü undervoltlu şekilde kullanıyorum. Hava sirkulasyonu iyi bir kasaya geçmek istediğim için önü cam kasalara bir ön yargı oluştu fakat bu kasanın görünüşü mükemmel geldi ve sorayım istedim eğer bir sorun yaşamazsın derseniz alacağım bu kasayı.

Asla mesh kadar iyi değil ama hava akışı çokta kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı