Corsair 5000X vs 5000D kasa

Nyks bi

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar ben bu kasalar arasında kararsız kaldım.
5000X in bana göre artıları ekstradan 3 fanla gelmesi, 5000D de ise 2 düz fanla geliyor ve görsel olarak daha güzel görünüyor.
5000D'nin artısı mesh yapıda olması.

Corsair Icue 5000X

Corsair 5000D

Hangisini seçmem doğru olur?

Nasıl memnun musun önerir misin?

Şöyle diyeyim önü cam diye ısınır dediler ama sağ tarafındaki 3 fan onu engelliyor Ryzen 7 5800X işlemcim var 360mm sıvı soğutma üste taklılı toplam 10 adet fan var 70 dereceyi geçmiyor. Görüntü anlamında hiçbir sıkıntı yok çok güzel görünüyor. Camları söktüm ve ısı dereceleri ne + ne de - yönde eğilim gösterdi.

Dosya Ekleri

• IMG_5947.JPG
    IMG_5947.JPG
    102,3 KB · Görüntüleme: 72
Şöyle diyeyim önü cam diye ısınır dediler ama sağ tarafındaki 3 fan onu engelliyor Ryzen 7 5800X işlemcim var 360mm sıvı soğutma üste taklılı toplam 10 adet fan var 70 dereceyi geçmiyor. Görüntü anlamında hiçbir sıkıntı yok çok güzel görünüyor. Camları söktüm ve ısı dereceleri ne + ne de - yönde eğilim gösterdi.
cevap için teşekkürler. 10 adet fan ile ısınma sorunu yaşarsam... galiba kendimi parçalarım. Ben beyaz düşünüyorum bir türlü indirime girmedi. Sistemim siyah ama, Beyaz kasa çok hoşuma gidiyor, benim sistemde aşağıdaki gibi corsair tamamen bir kasam eksik kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı