Corsair C70 Montajlı Resim Galerisi

O masaüstü resmini istiyorum kardeşim

- - - Güncellendi - - -

Bende kasayı yanlamasına masaya koymayı düşünüyorum. İçerisindeki ışıklar gözüksün, havalı olsun biraz yav.

- - - Güncellendi - - -

Buldum...

Eline sıcaklık gelmez mi ? Bence radyasyon açısından da iyi değil.

Benim masa yüksek, egzoz fanı aşağıda kalır. Hem kasa gözümüzün önünde olunca daha iyi oluyor. Yarın yaparsam fotoğraflarını atarım.

Hocam birde monitör üzerindeki steam stickeri mi ? çok hoşuma gitti de.

Beyler modülerlik baya fark yaratıyormuş kullanınca anladım. Eğer ben modüler tercih etmeseydim kasada bu kadar kablo taşıyacaktım... Yeni alacak kullanıcılara söylüyorum güç kaynağını 1 kere alıyoruz o yüzden almışkem modüler alın derim.

O güç kaynağı, o kasaya yakışmamış bence o renkle.

Allahtan gri renk biraz kurtarıyor, iyi ki tam beyaz değil ASUS Tytan serisi bilgisayarlardaki gibi. Ama dediğin doğru tam siyah olsa iyi olurdu.

MSI mı ekran kartı? Bende de MSI HD 7850 2 GB tf3 OC modeli var. VGA ile kullanıyorum dediğin sorunun aynısı var şu an HDMI bağlayınca düzelir inşallah. Asus'muş imzaya dikkat etmemiştim

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok doğru dedin, modüler PSU çok yararlı ve ileriye dönük oluyor. Aopen Nagas G6 almakla hata ettim zamanında. PSU'su modüler değil ve kablo toplama sistemi bile yok adam akıllı.
Olsa da pek fark yaratmayacak ama göz zevki açısından iyi olurdu.

Para olmayınca naparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…