Corsair Carbide 400R Bu Sistemi Kaldırır mı?

Huzur53

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Daha önce bir yerde okumuştum. Corsair CX serisi güç kaynakları cızırtılı çalışıyor diye söylentiler vardı. Böyle birşey var mıdır?

Bir de 400R 750W'lık modeli bu sistemi kaldırır mı.

İŞLEMCİ: AMD FX X8 8350 SOKET AM3+ 4GHZ 16MB CACHE 32NN İŞLEMCI

ANAKART: ASUS M5A99FX PRO R2.0

EKRAN KARTI: SAPPHIRE HD7870XT GDDR5 2GB 256BIT 2 Way CrossFireX

RAM: CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM

Diğer ıvır zıvırları saymıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kişide sorun çıkmışsa o hepsinde olacağını göstermez.

Forumda o kasayı kullanan arkadaşlar var ve yeni PC toplama videosunda o PSU kullanıldı onlar yorumlasın.

Yanlış söylemişler, Cooler Master G.X. serisinde sorun vardı. Bu sorun belki de 1000 tane kasa arasından 1 tanesinde yaşanıyordu.

Öncelikle CF veya SLI tercih etmiyorum. Çünkü tam 2 katı performans vermez ve aşırı derecede güç tüketir. Ayrıca her oyunda SLI veya CF desteği yok. O yüzden 2 tane HD 7870 yerine,

VATAN COMPUTER - MSI - GTX680 Lightning GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart

MSI GTX 680 Lightning alabilirsin. RAM'leri ise 1866 Mhz yap.

Güç kaynağı sıkıntı yapmayacaktır.

Öncelikle CF veya SLI tercih etmiyorum. Çünkü tam 2 katı performans vermez ve aşırı derecede güç tüketir. Ayrıca her oyunda SLI veya CF desteği yok. O yüzden 2 tane HD 7870 yerine,

VATAN COMPUTER - MSI - GTX680 Lightning GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart

MSI GTX 680 Lightning alabilirsin. RAM'leri ise 1866 Mhz yap.

Güç kaynağı sıkıntı yapmayacaktır.

:D 7870CF Titan'ı tokatlarken GTX680'miş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı