Corsair Carbide Champ/SPEC-04 600W 80+ PSU Nasıldır?

Samet Özkişi

Decapat
Bu kasanın soğutması 1080 için yeterli olur mu? Ve ekran kartı kasaya sığar mı?

Sistemim:
  • H110M-K Anakart
  • I5 6500 İşlemci
  • GTX 1080 Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O kasayi ve icindeki PSU'yu kesinlikle onermiyoruz. PSU kronik sorunlu. Kasa ise eski ic tasarimli, islevsiz. PSU ve kasa icin butce belirtin.
Bu kasanın soğutması 1080 için yeterli olur mu? Ve ekran kartı kasaya sığar mı?

Sistemim:
  • H110M-K Anakart
  • I5 6500 İşlemci
  • GTX 1080 Ekran Kartı
Kasa için bir yorum yapamıyorum kullanmadım ancak o PSU için kötü diyorlar. Ve GTX 1080 ve I5 6500 birleşiminden şüpheliyim. Bilenler yorum yaparlar umarım.

O kasayi ve icindeki PSU'yu kesinlikle onermiyoruz. PSU kronik sorunlu. Kasa ise eski ic tasarimli, islevsiz. PSU ve kasa icin butce belirtin.

Kasa ve PSU toplam 550-600tl olmasını istiyorum ve ledli bir görünüm olsun güzel bir görünüm olsun istiyorum
Kasa için bir yorum yapamıyorum kullanmadım ancak o PSU için kötü diyorlar. Ve GTX 1080 ve I5 6500 birleşiminden şüpheliyim. Bilenler yorum yaparlar umarım.
Yorumunuz için teşekkürler araştırdım ben çoğu kaynaktan küçük bi darboğaz yapıyor ama sıkıntı değil benim için GT 730 gibi bi ekran kartından öyle bi ekran kartına geçmek bile devrim olur :)

Kasa ve PSU toplam 550-600tl olmasını istiyorum ve ledli bir görünüm olsun güzel bir görünüm olsun istiyorum

Yorumunuz için teşekkürler araştırdım ben çoğu kaynaktan küçük bi darboğaz yapıyor ama sıkıntı değil benim için GT 730 gibi bi ekran kartından öyle bi ekran kartına geçmek bile devrim olur :)
Bütçeyi bir tık arttırıp Ryzen 5 2600x almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı