Corsair Carbide kasa fanlarını çalıştırmak için çoklayıcı gerekli mi?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Corsair Carbide kasa alacağım. Üzerinde 2 fan var. Bu 2 fanı bu kartta çalıştırabilmek için çoklayıcı gerekli imiş, doğru mudur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-08-22-41-53.png
    Screenshot_2021-12-08-22-41-53.png
    108,9 KB · Görüntüleme: 37
Beyler yeri değil biliyorum. Bu konuyu açarken Cosair'ın kasasına lanet okunduğunu duydum. Havasız ve fanı yeterli olmadığından ısınması fazlaymış. Direkt buraya güvenerekten satıcı ile iletişimi kestim. Şimdi boş kasa almak isteyen birisiyim. Ne yapmam, nasıl yol izlemem doğru olur?

Beyler yeri değil biliyorum. Bu konuyu açarken Cosair'ın kasasına lanet okunduğunu duydum. Havasız ve fanı yeterli olmadığından ısınması fazlaymış. Direkt buraya güvenerekten satıcı ile iletişimi kestim. Şimdi boş kasa almak isteyen birisiyim. Ne yapmam, nasıl yol izlemem doğru olur?
Evet, bu modelin önü açık olmadığı için az hava alır ve ısınma sorunu yaşatır. Bu önü kapalı tüm modellerde böyledir. Havadar kasa almak için ön tarafı mesh denen türde olması lazım yani önü delikli yapıda olması lazım. Mesela: (markaya modele takılmayın öyle Google resimlerden buldum)

1638993752038.png

Evet, bu modelin önü açık olmadığı için az hava alır ve ısınma sorunu yaşatır. Bu önü kapalı tüm modellerde böyledir. Havadar kasa almak için ön tarafı mesh denen türde olması lazım yani önü delikli yapıda olması lazım. Mesela: (markaya modele takılmayın öyle Google resimlerden buldum)

Eki Görüntüle 1237011
Kesinlikle. Direkt anladığım vakit kendisine söyledim, itiraz etmedi. Şimdi kasa bakıyorum. Boş teneke dahi 200 lira olmuş :d Şimdilik yeni konu açamıyorum, süreyi beklemem gerekiyor. Süre bitmeden size sorsam. 400 TL ile düzgün bir şeyler alınabilir mi?

Geri
Yukarı